+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada 4 büyük melekten birini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. istanbul2688
  Üye

  Rüyada 4 büyük melekten birini görmek

  Reklam
  Sual: ruyamın oncesını veya sonrasinı anlatmıyorum cunku alakasız.
  Ruyamda bırını gordum. Tabııkı kımse bana o kısının melek oldugunu soylemedı ama hanı bazen kısıye malum olur ya bana da oyle oldu. Hangı melek oldugunu tam hatırlamıyorum ama Cebraıl(a.s.) olabılır. Bana uzerı yaglı bı kagıt verıyor bu yagı hergun parmagına sur ıstedıgın olur dedı. Ben de almayıp 'ben ne ıstersem Allah'tan ısterım ' dıyıp ordan uzaklastım. ? 2. konya442
  (Cezalı)

  Cevap: ruyamda 4 buyuk melekden bırını gordum (saniyorum)


  Reklam  Cevap: Allah hayirlisini nasip etsin abicim :-)

  Rüyada meleklerle konuşmak veya onlardan bir şey almak, o kimsenin, şahadet mertebesine yükseleceğine; meleklerin bir yere indiğini görmesi eğer şiddet ve sıkıntı içinde iseler, kurtuluşlarına işarettir. Kabire gelen melekleri görmek, darda kalan kimsenin darlıktan kurtularak, rızk sahibi olacağına, fakirin zenginliğine veya şehit olmaya işarettir.
  Rüyada melek görmek güzel bir haber alacağınıza yorumlanır. Eğer melek size doğru geliyorsa, yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerekir anlamındadır. Rüyada meleklerle konuşmak veya onlardan bir şey almak, o kimsenin, şehit olacağına işaret eder. Meleklerin bir yere indiğini görmek eğer sıkıntı ve şiddet ve dert içindeyseler, kurtulacaklarına yorumlanır.
  Güzel bir haber alacağınızın işaretidir. Eğer melek rüyada size doğru gelmiyorsa, yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir.
  Kişinin sıkıntılarının, dertlerinin sona ereceğine işaret eder. Çok iyidir.
  Bir kimsenin rüyada kendisine bir melegin konustugunu veya ona bir sey verdigi görmesi, o kimsenin nail olacagi sehitlik rütbesine isarettir.

 3. istanbul2688
  Üye
  sehıtlık mı ? Insaallah insaallah.

+ Yorum Gönder