+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada yeşeren soğan görmek (anlamı nedir?) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada yeşeren soğan görmek (anlamı nedir?)

  Reklam
  Sual: gece yattigimda dua ettim uyudum bir ruya gordum ruyamda sol avcumun icinde tam ortasinda bi anda yesermis sovan gordum ve bu sovani kokunden soktum koku yani basi ayni samirsak gibi disliydi dali ise sovandi sovani soktumde biraz agridi kan gormedim avcumu actinde sadece ortasi kizarmis bi sekildeydi bunun cevabini verebilirmisiniz ? 2. 2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: ruyada yeşeren soğan görmek (anlamı nedir?)


  Reklam  Cevap:
  Sözlük 1: Soğanı sadece görmek hayra, yemek ise şerre, gizli şeylerin açığa çıkmasına, Soğan mala, yeşil soğan meşakkatle kazanılan mala, Hastanın az soğan yemesi vefatına, çok yemesi iyileşmesine, Soğan soymak birine yaltaklık etmeye, Yolcunun soğan görmesi sıhhaat ve esenliğe, Sağanı köküyle birlikte çıkarmak akrabalardan gelecek sıkıntıya, Çok soğan, sağlıklı olmakla birlikte hüzne ve ayrılığa delalet eder.
  Sözlük 2: Rüyada soğan yemek, şerre işarettir. Soğan yediğini gören kimse hasta ise, vefat eder. Yeşil soğan, meşakkatle kazanca, çok soğan, hüzün ve ayrılıkla beraber sağlamlığa işarettir. Rüyada kötü kokulu sebzeleri yediğini gören kimsenin gizli olan şeylerinin aşikareye çıkması ve ev halkı tarafından ona arz olan buğza işarettir.Kötü kokulu sebzelerden soyulup çıkarılan kabukları, zarara işarettir.Hasta kimse rüyasında az miktarda soğan yese ölür, çok yese hastalıktan iyileşir. Soğanı rüyada görüp yememek hayra, yemek ise şerre işarettir.Rüyasında soğan soyduğunu gören kimse birisine yaltaklık eder. Soğan maldır. Yolcu için soğan yolculukta sıhhat ve selamette olmasıdır.


  Sözlük 3: Rüyada soğan görülmesi; haram mala ve bir rivayete göre de kötü söze işaret eder. Rüyanızda pişmiş bir soğan yediğinizi görmeniz; eninde ve sonunda sizin günahlarınıza tövbe edeceğinize işaret eder.


 3. 3
  Misafir
  Rüyamda annem kuru soğanı ortadan ikiye bölüyordu içi çürümüştü kayınvalidemle kızıyorlardı bana sebzeleri çürütme diye ne anlama geliyo soğan

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Üzüntü duyduğun bazı konularda yavaş yavaş düzeleceğine, henüz bazı şeyler için erken olduğuna ve sabırlı olman gerektiğine delalet eder. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  ruyamda merdivenlerden aşağı doğru indim ama cıkış bulamadım tekrar merdivelerden cıktım.çıkışı buldum sonra bir cuval kurusoğan gördüm.sofra bezi serdim içinden bir adet aldım,soğanın birleşik bir parçası vardı ve yesermişti parçasını ayırdım yemedim sofra hazırlarken bitti ruyam .ne anlama gelir bu rüya?

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Merdiven inip çıkman senin kazancına veya iş hayatına işaret eder. Kuru soğan dünya malına, taze soğan alın teri ile kazanılan dünya malına işaret eder. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Rüyamda evdeki bazı şeylerin poşetlerde filizlendigini gördüm birisi sarımsaktı 4 ayrı şeydi ama sadece sarımsagı hatırlıyorum onları bahçeye ekeyim diye dışarı koydum ne demek acaba

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya gören kişinin hayatının olumlu yönde değişeceğine işaret eder. Eskiden kalan fikir veya projelerinin işe yarayacağına ve işlerinin yoluna girerek mutlu olacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 9
  Misafir
  Cok tesekkür ediyorum yorumladiginiz icin
  Allah razi olsun😊

+ Yorum Gönder

rüyada kuru soğanın yeşerdiğini görmek

rüyada yeşermiş soğan görmek

rüyada filizlenmiş soğan görmekrüyada yeserenruyada sogan yesermesiruyada filizlenmis kuru sogan gormekrüyada cillenmis kuru soğan görmek