+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Ölü bir kadını rüyada görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Ölü bir kadını rüyada görmek

  Reklam
  Cevap: Ölü bir kadını rüyada görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Merhaba ben rüyamda eşimin rahmetli dedesi ile konuşuyordum ne anlama geliyor aceba eşimin dedesi beni çok sever ve sahip çıkardı şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Ölü bir kadını rüyada görmek


  Reklam  Merhaba. Ailenin büyüklerinden ölmüş birisini görmek ona dua etmeye ve imkan varsa kabrini ziyaret etmeye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Merhaba benim rüyamda adamın biri eşini öldürüyor ama ben görmüyorum kadını çantada gezdiriyor. Sonra Kadın nasıl olduysa oturduğumuz masaları birinde oturuyo adam çok seviniyo eşine kavuşuyor sonra adam bunu denize götürüyor biraz gittikten sonra Kadın suda boğuluyo adam üzülüyor çıkıyor denizden ama kadın ölmüş adamın çocuğu gelip anneme hediye aldım nerde deyince kadın mavi elbisesiyle uzaktan beliriyor ve bitti

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya manası açık olmayan ve karmaşık olan bir rüyadır. Bu tabir edemeyiz Allah'u tealadan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Merhaba rüyamda ölü ecnebi bir kadın tenesirde yatıyordu işlemiş olduğu bir günahtan ötürü derisi yüzülmüş ve burnu kesilmişti nitekim bu ölüyü yıkayan annem ve babamdı hiç bi yerde bulamadım yorumunu yardımcı olurmusunuz...

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Böyle rüyaların özel bir yorumunu zaten bulamazsınız. Çünkü bu rüyalar gören kimse için ahireti, hesabı, cennet ve cehennemi hatırlatır. Bundan bir ders çıkarılabilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

rüyada ölmüş kadın görmek

rüyada ölü kadın görmek

rüyada ölü bir kadın görmek

rüyada kadın ölüsü görmekruyada olu kadin gormekrüyada ölmüş bir kadın görmekrüyada ölmüş birini görmek