+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada görülen sapık şeylerden kurtulma çareleri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 07li
  Üye

  Rüyada görülen sapık şeylerden kurtulma çareleri nedir?

  Reklam
  Sual: hayırlı akşamlar kardeşler ben rüyalarımda her gece yattığımda küçükte azda olsa sapık olaylar görüyorum ben bunları gördüğüm zaman hemen gusül almam erektiğini düşünüyorum ve bu yüzden her gün gusül alıyorum akşamları uyumak istemiyorum artık ne yapmalıyım bana nolursunuz yardımcı olun kardeslerim ruhum sıkılıyor artık akşamları yatmadan dualar okuyarak yatmama rağmen böyle olaylar görüyorum ve uyumamaya çalışıyorum sabaha kadar uyanınca gusül almazsamda içim rahat etmiyor ama ortada gusül gerektüren bir ıslaklık olmuyor ne yapmalıyım...peçeteye bakıyorum hergün hiç bir ıslaklık olmuyor..artık bu olaylardan dolayı hayattaki yaşama hevesimi kaybediyorum ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.. HAYIR VE DUALARLA İYİ AKŞAMLAR ? 2. bahadır emin
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada görülen sapık şeylerden kurtulma çareleri nedir?


  Reklam  Cevap: meni gelmediyse güsul abdestine gerek olmaz.

  rüyalarda görülen cinsel rüyaların da bir cürmü yok, tabi realiteye geçirmediğin sürece

 3. seyda dilbiri
  Üye
  san verecegim tek cevap bekarsan hemen evlen islami bilgileri yine ara ve arastir

 4. mhyilmaz
  Devamlı Üye
  evet menigelmediği sürece gusül gerekmez.Vesveseden kurtul bendede olmuştu insan herşeye takıntılı hale geliyor sen her gece duanı et öyle yat.

 5. Müslüman123
  Devamlı Üye
  Eskiden bende senin gibiydim kardeşim. Bu arada o sapık şeyler normaldir. Günah değildir. Çünkü rüyayı sana Allah'ı Teala gösteriyor. Elinde olan bir şey yok. (Ben hoca değilim yanlış bilgi vermek istemem ama ben böyle biliyorum)
  Bunlardan Kurtulmak İstiyorsan (Benim Fikrime Göre)
  Ben beyaz iç çamaşırı giyerdim. Baktın baktın gelmedi mi geldi mi gelmedi mi geldi mi diye şüphelenirsen uykuda bu olayın olup olmadığını hatırlamaya çalış. Her akşam alıyorum diyorsan belli ki hata yapıyorsun. Çünkü her akşam mesela 15 gün üst üste olması bana göre imkansız.

 6. Misafir
  Beyler ben yatıyorum ve sapık rüya görüyorum meni akmıyor ama ıslaklık oluyor gusül almalımıyım

+ Yorum Gönder
rüyada sapıkça şeyler görmek,  rüyada sapık şeyler görmek,  sapık şeyler,  sapık rüyalar görmek,  rüyada sapıklık görmek,  sapik ruya gormek,  uyurken pis r