+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede için gördüğüm rüya: bir erkek çocuğunun burnundan kan geliyordu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstiharede için gördüğüm rüya: bir erkek çocuğunun burnundan kan geliyordu

  Reklam

 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Yanıt: İstiharede için gördüğüm rüya: bir erkek çocuğunun burnundan kan geliyordu


  Reklam  Cevap: Burun kanı tabiri
  Rüyada görülen burun kanı çok akıcı ve ince olursa, burnu akan kimseye isabet edecek haram mala, eğer kan katı olursa, düşük yapılan erkek çocuğa delalet eder. Zira rahimde çocuk nutfeden sonra pıhtılaşmış kandır. Rüyada burnunun kanadığını ve burnunun kanının kendisine fayda vereceğini düşünüyorsa, o kimseye reisten hayır isabet eder ve onunla zengin olur ve ona malın hazmı kolay olup, onun sebebiyle muttaki olur. Eğer kanın ona zarar vereceği düşüncesi varsa, o kimseye reisinden kendisinde vebal olan bir söz erişir. Ve kendisine zararsız haber iletilir. Rüyayı gören reis ise, gördüğü kanın kuvveti, azlığı ve çokluğu nispetinde vücudunda hayır ve menfaat görür.Eğer burnundan bir veya iki damla kan aksa, o kan menfaattir. Eğer burnundan yüz otuz dirhem veya ikiyüz altmış dirhem kan aksa ve bu kanın kendisine menfaat getirip beden ve din sıhhatine alamet olacağını rüya sahibi düşünürse, o kimse günah ve vebalden uzak olarak dini sağlam olur. Eğer o kanın kendisine zarar olacağı düşüncesinde ise, zarar, vücut ve dinine dair olmakla o kimse dinine zarar verecek günahı işler. Eğer kanın çakmasından soma kendisinin kuvveti gitse o kimse fakir olur. Zira zayıflık fakirliktir. Kanın çıkmasından sonra kendisine kuvvet gelse o kimse zengin olur. Çünkü kuvvet adamın zenginliğidir.Burnundan akan kanı elbisesine bulaşırsa o kimseye kötü mal ve günah isabet eder.

  İmam Nablusi
  arşivden...

 3. Misafir
  Rüyanın yorumunu verdiniz ve öğrendim bilgi için Allah razı olsun... Açıklamalarınız çok güzel

 4. Misafir
  Aynısını gördüm kötü mü kii

 5. Misafir
  Istihare icin namaz kildim ve dua ederk yattm. Ruyamda mat yesil renkte bir yilan goruyorum bu yilan herkes tarafindan olmus biliniyo ama ben goruyorumki calilarin arkasindan çıkıyo iki tane kiz cocugunun pesinden gidiyo ve bitanesinin boynunu isirmis bende yakinlasinca kan goruyoruM ama bu etkilemiyo beni baska biyerden gecerken masalar goruyorum milletin yemek yedigi ve biraz ilerde buyuk yemek kazanlari sonra yine ilerliyorum ve sseftali yiyorum tam tadini alamiyorum bi adam bana gelip bunu asil yetisen yerde yiceksin gel benimle diyo gidiyoruZ seftali agaci var olgunlasms ordan bana dal koparip veriyo fide icin keske veverse de yesem diyorum BiTane daha fide veriyo ucunda seftali var bide poset var elimde bakiyorumki icinde iki tane seftalo var olgun baska biyerdede biposette portakal goruyorum.ne anlama geldigini yorumlayamadim lutfen bana yardimci olun ALLAH razi olsun..

 6. Misafir
  İstehareye yattım 5 veya 6 aylık bi bebek elinde kan vardı lütfen cvp verirseniz sevinirim

+ Yorum Gönder
istiharede kan görmek,  istihare rüyasında kan görmek,  istiharede kan görmek ne demek,  istihare namazında kan görmek,  istiharede rüyada kan görmek