+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada peygamber efendimiz (sav) 'i görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  husocan18
  Üye

  Rüyada peygamber efendimiz (sav) 'i görmek

  Reklam
  Sual: S.A. Arkadaşlar hepinize hayırlı güner rüyada peygamber efendimizi ve efendimizin beni alnımdan öptüğünü gördüm.
  Yorumlayabilen arkadaşlar olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler. ? 2. 2
  Mü'min
  Emekli

  Rüyada Peygamber Efendimiz (S.A.V)'i Görmek


  Reklam  Cevap: Esselamun Aleyküm Ve Rahmetullah
  Yaklaşık 2-3 yıl önce rüyamda Peygamber Efendimiz (S.A.V)'i görmüştüm. Sorum ise ben dört dörtlük bir Müslüman değilim,yani bu rüyayı görecek kadar büyük bir ibadette yapmadım. Peki neden gördüm?

  Allah razı olsun

 3. 3
  arifselim
  Yönetici
  Ve aleykumusselam ve rahmetullah kardeşim. Rüyada peygamber aleyhisselamı görmek en kıymetli rüyalardandır. Ama onu görmek dört dörtlük olmayı gerektirmez. Belkide senin için bir uyarı açısından işaret olabilir.

 4. 4
  Mü'min
  Emekli
  Allah razı olsun. birde birşey daha sormak istiyorum, işlediğim günahlardan bir üzüntü ve utanç duymamaya başladım 1 haftadır buna bir çözüm Allah rızası için

 5. 5
  arifselim
  Yönetici
  İşlenen günahtan rahatsız olmamak çok tehlikelidir. Bunun çözümü samimi bir tövbe etmen, namazlarını beş vakit sürekli kılman ve helal ile haram dairesinde yaşamaya çalışmanla mümkün olur. Ayrıca her fırsat bulduğunda dua etmelisin. Dua ibadetlerin özü ve aslıdır.

 6. 6
  #UguR
  Moderatör
  Peygamberimizi rüyada gördüyseniz bunu kimseyle paylaşmasanız iyi olur.

 7. 7
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Peygamber aleyhisselamı rüyada görmek onu gerçekte görmek gibi sahih bir rüyadır ve çok hayırlıdır. Hayatını onun sünnetine ve davasına göre geçirmen gerektiğine dair sana güzel bir işaret vardır. En doğrusunu Allah bilir.

 8. 8
  Misafir
  rüyamda peygamber efendimiz savin üzerinde koyu renk uzun bir elbise vardı sırtından bir nur çıkmaya başladı bir ışık öyle parladıki ben o an çok mutlu oldum ve güldüm rüya bitti uyandım

 9. 9
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada bu şekilde peygamber aleyhisselamı görmek hayırlı ve güzel manaları vardır. Gören kimse için ona olan muhabbete işaret ettiği gibi, ona uymak, sünnetini yaşamak ile hacca gitmeye tabir edilmiştir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder