+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada erkek ve dişi atın çiftleştiğini görmek ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada erkek ve dişi atın çiftleştiğini görmek ne anlama gelir

  Reklam
  Sual: Rüyada erkek ve dişi atın çiftleştiğini görmek ne anlama gelir Birinin rüyasında atların çiftleştiğini görmesi ne anlama gelmektedir ? ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada erkek ve dişi atın çiftleştiğini görmek ne anlama gelir


  Reklam  Cevap: Bu tür rüyalar tek bir şekilde tabir edilmez. Bu rüyalar kişinin durumuna ve görüldüğü şeye göre yorumlanır. Rüyada atların çiftleştiğini görmek, kısmet ve şans olarak kabul edilir ve hayırlara yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyada at görmek konulu bilgi için teşekkür ederim bilgiler faydalı oldu.

 4. Misafir
  Selamun aleykum Ruyamda atv araciyla daglara cikip iniyorum surekli sonra diger daglara gore biraz daha basit olan bir daga geldigimde eger bu dagdan inersem basima bir sey gelir diye dusunup inmiyorum ayni anda dagin bir yamacindan yeni dogmus bir tayın geldigini farkediyorum taya dogru gidiyorum ama yabani oldugunu dusundugum icin benden kacacagini dusunuyorum ayni anda bir siyah köpeğin taya gittigini goruyorum ve ben ne oldugunu anlamadan tayi kucagima aliyorum ve kucagima aldigimda tay isemeye basliyir tayi gotururken bir yandanda arkama bakiyorum kopegin saldirmamasi icin ayrica kopegin yaninda bu sefer tam yetiskin olmayan ergen bir aslan goruyorum nasil yorumlamali

 5. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya hayırlı ve güzel manalara işaret eder. Rüya sahibinin işinde çok iyi noktalara geleceği ve işlerinde başarılı olacağı manalarına gelir. Ayrıca bu rüya sizi çekemeyen kimselerin varlığına ve onlardan gelecek, sıkıntılara, dertlere alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 6. Misafir
  Alleyküm selam kardeşim
  Rüyamda bir dişi birde erkek olmak üzere iki atın çiftleştiğini gördüm atlar çiftleşirken dişi atın gövdesi koptu
  Cinsel bölgesi diğer at ta kaldı sonra baktım ki kopan atın belden yukarısı dışı at aşağısı erkek attı gerçekten çok merak ediyorum yorumunu

 7. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyada at görülmesi genel olarak hayırla yorumlanır ve güzel işaretleri vardır. Bu şekilde hoş olmayan görüntüleri görmek ise insan için hayatındaki eksikliklere ve sorunlara alamet şeklinde tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemelisin ve en doğrusunu da ancak Allah bilir.

 8. Misafir
  Ben ruyamda koydeyim ve atlari baglamislar ciftlestireceklermis ben camasir yikamaya gidecekmisim diyorumki burdan gecmeyim oteki yolu dolasayim ordan geciyorum ama ordada iki at onlarida ciftlesdireceklermis ve atlara bakarak gidiyorum bunu bana yorumlarmisiniz tesekkurler.

 9. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya çok hayır ve bereket olarak yorumlanır. Bu rüya hikmetli kimse haline gelmeye, hidayete ermeye, makam edinmeye, gösterişe, ihtişama ve hırsa alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
rüyada at çiftleşmesi görmek,  rüyada atların çiftleştiğini görmek,  rüyada çiftleşen at görmek,  rüyada atların çiftleşmesi,  rüyada at çiftleşmesi,  rüyada atların çiftleşmesini görmek,  rüyada atın çiftleştiğini görmek