Konu Kapatılmıştır
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?

  Reklam
  Sual: rüyamda ben, sevgilim, onun bi arkadaşı ve benim bi erkek arkadaşım vardı. feribot gibi bir gemiydi ama hiç araba yoktu. hava çok güzel olmasına rağmen, birden çok müthiş bir fırtına başladı ben gemide aşağı doğru kayarken son anda beni arkadaşım kurtardı. bu rüya neye işaret eder? cevaplarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Merhabalar. Rüyalar çoğu kere bazı şeylere ve olaylara bir işaret olabilir. Bu gemi ve gemiye binmek çoğunlukla hayırla tabir edilir. Umulur ki o kimseden size bir hayır bir fayda dokunur. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ben her yıl yılın ortasında yada sonunda hep aynı rüyayı görüyorum benim rüyama yorum yazarsanız sevinirrim şimdiden teşekkürler. Otobüste yolculuk yapıyorum tamam geldin diyolar iniyorum otobüsten indiğimde karşımda bir deniz masmavi çok güzel. Arkamı dönüyorum etrafa bakıyorum nerde olduğumu anlamak için gelibolu yazısını görüyorum daha sonra askerler görüyorum. Bu taraftan gel diye sesleniyolar gidiyorum kimse yok sonra türk bayrağımızı görüyorum ve uyanıyorum.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada otobüs yolculuğu ve mavi denir ile askerler görmek en çok hayırla tabir edilen rüyalardandır. Sizin için hayır ve mutluluğa yorumlanır. Sıkıntılarınızdan kurtulmaya ve saygın biri olmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda ölen annanemi yine ayni hastalıktan hastahanede yattığını fakat daha önce yanlış teşhis konuldugu suan hastalıgının iyilesecegi teshisi konuldugu ve tedavisinin iyi gittigini kisa sure sonra hastahaneden cıkacagı soylendi ben daha bekarim ama bu ruyamda sezeryanla doğum yaptığımı hicbir acı cekmedigimi ve cok guzel bir kız cocugu dünyaya getirdigimi gordum onu cok sevdim sonra tuvaletim geldi kalktim tuvalet aradim ama cok pis oldugu icin hastahaneden ciktim temiz bir yer buldum buldugum yer buyuk bir geminin lavabosuymus ben lavabodan cikana kadar gemi denizde gitmeye baslamis gemide bir hamile bayan ve 10 yaslarinda bir kiz vardi birilerinden kacarlarken kadin bebegini dusurdu cokagladi onrada bu kiz cocugunu cok sevdi onu evlat edindi ben gemiden indim sonra gemi batti ama sanirim o kadinla kizda zorda olsa kurtuldu uyandim

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. rüyanız hayırlıdır Allah mübarek eylesin. Hastalanmak tam zıddı ile tabir edilir ve sağlığa yorumlanır. Kız bebek doğurmak da mal bereket ve mutluluktur. Gemi ve gördüğünüz kadınlar ile kurtulmanız da sizin için hayırlıdır. Allah en doğrusunu bilir.

 7. Misafir
  SA rüyamda ölmüş olduğumu bayraklı bir tabutta eski babannemin evinde salonda amca oğlumla durduğumu ve babannemin gömülecek yere gitmemizin bende sizinle gelecem yarın sabah gidelim demesi üstüne olmadığı halde babanemin evinin altında bi oda cami ve mıtg olduğunu kendi ölümü oraya morga koymaya indiğimizi be o sırada orda hoca ve karısının hesapta evinden kuran duydum ve sonrasında gömülecek mezarlığa geldiğimi ama mezarlık hocasının sen yaşıyosun sendenmiş gibi şu et parçasını gömelimde gömdüğümüzü sansınlar demesi ve o sarılı el kadar küçük parçayı hafif yamaç olan ve kar ile kaplı bir alana ki diğer yerler bahar gömmeye çalıştığım bir rüya Alah razı olsun

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim Rüyanız tam aksine yani uzun bir ömürle tabir edilir. Bu uzun anlattığınız rüyanın manasıdır yani rüyasında ölmüş olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur şeklinde tabir edilmiştir. Elbette biz değil en doğrusunu sadece Allah bilir.

 9. Misafir
  Slmlar bizi yakın zamanda bir yakınımız vefat etti bizim yakında çocuğumuz olacak eşim gece onu rüyasında görüyor yolda yürürken eşime çocuğumuz olacak onu ben göremeyeceğim 2 ay sonrada Hayırımız var onuda göremeyecegim diyor eşime çocuğun ismini ne koyacak sınız diyor eşim bilmiyorum ne koyalım dediğinden Dilanur koyun kızım diyor.

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya hayırlıdır çünkü ölmüş olanı kimseyi görmek hayra yorumlanır. Onun haber verdikleri de genelde doğru bir işaret olarak kabul edilir.

 11. Misafir
  Rüyamda bütün aile ve tanimadik lar toplanmis fal baltiriyorlar.. Bir kadin bisiler yapiyo kurani kerim bide baska bir kitabi vardi ordan ve 3 harflileriyle konusuyordu. Sonra bana sira geldi. Bana dediki hic evlenmiyecegim ve hic cocugum olmicak mis ama iyi bir isim olacakmis dedi bunun üzerine ben cok agladim inanmadim ama korktum.. Arada sirada 3 harfliler camlari acip kapatiyordu.
  Bayan 16yas

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya sizin için gelecek anlamında hayırlı olarak tabir edilmiş olsa bile çevrenizde bulunan gizli ve iyiliğinizi asla istemeyen kimselere tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
ruyama yorum istiyorum