Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?

  Reklam
  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Rüyamda elimde altın bir yüzük var.parmagima deniyorum dar oluyor sadece yarisina kadar iniyor parmagimin.yanimdada benim hoslandigim cocuk var.ben elimdeki yuzugu ona veriyorum. oda parmagina deniyor onada dar oluyor bana oldugu gibi.ikimizdede ayni yere kadar geliyor yuzuk.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?


  Reklam  Rüyada parmağa rahat geçen altın yüzüğü takmak çok hayırlıdır ama dar ve parmağa girmeyen yüzük ise olumsuz manaya yorumlanır. Bekar kimseler için çatışmalar ve kavgalarla dolu bir ilişkiye de işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda evimden çıkıyorum ve alt katta bildiğim bir caminin girişini görüyorum büyük bir kapı ve açık dışarıdan sesleniyorum tanıdığım imam cevap veriyor ismimle bana gel diye çağırıyor içeri giriyorum sonra kapılar kapanıyor kendiliğinden içerisi karanlık oluyor ve ürperiyorum korkuyorum kapıyı açıp dışarı çıkıyorum sonra dışarıda bilmediğim bir güç beni kafamdan tutup döndürmeye başlıyor çok hızlanıyorum başım dönüyor tam düşecekken uyandım.

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüyanın en açık tabiri sana bir uyarı ve bir ikazdır denilebilir. Tövbe istiğfar ederek hatalardan dönmek ve salih amelleri işlemeye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda eşime sarılıp gezdiğini ve knstugumu gördüm ve daha sonra çok yakın arkadasmla yüzyuze knstugumu daha sonrada oğlumun açılıp gelip benim elimdeki ekmeği yemesi dondurmaya kalemm bağırması ve benm annemin evini dağınık bi şekilde gorup ekmek parası istemem
  Rüyamda abinim bana ev gosterip bu ev senin artık huzur ve mutluluğun olacak demesi

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyanın bütün yerleri hayırlara ve kazançlara işarettir. İkram sahibi olmaya ve rüyada işaret olduğu gibi ev sahibi olmaya yorumlanır. Bekarlar içinse bu evlilik manasına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Yelken
  Üye
  Selamin aleyküm hocam ben rüyamda affıniza sığınarak altima büyük abdesti mi kaçırıyorum bi anlamı var mı yorumlarsaniz sevinirim iyi günler

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya gören kişi için daha iyi ve daha ferah bir hayat yaşayacağına işaret eder. Maddi anlamda rahatlamak manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ayaklarımdan yaralanıyordum fakat topallayarak yürüyebiliyordum. Çok büyük bir kırmızı yılandan kaçıyordum fakat yüzümü hafiften sıyırıyordu. Biri bana az bir miktarda para veriyordu sonra birden yüklü bir miktar olduğunu görüp kabul etmememle tekrardan az bir miktar olduğunu fark ederek mahçup oluyordum

 10. arifselim
  Yönetici
  İlk başta çeşitli sıkıntılara ve üzüntülere ve iş hayatında karşılaşacağı engellere alamettir. Daha sonra kişinin maddi ve manevi anlamda yükseleceğine işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selam-ın Aleyküm,
  Rüyamda ağabeyim enjektör ile iğne yapmak için kolumda çok damar aradı ama sol bacağımın üst kalça ön tarafına yaparken iğne kırıldı daha sonrasında kalçamı iğne almak için kesilmiş gördüm. Herşeyin doğrusunu yüce yaradan bilir, ancak sizden yorumunuzu rica ederim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?
  Aleykum selam. Allah'ın izniyle sıkıntılardan kurtuluş aramaya işarettir. Zor bir dönemin de habercisi olan rüya aynı zamanda bu durumun kalıcı olmayacağını tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
ruyama yorum istiyorum