Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?

  Reklam
  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? isimli konu Mumsema.com
  Selamın aleyküm hocam ben evli üç çocuk babasıyım rüyamda bilmedim bir apartmanın 3. Katında evimiz var evde geceden kalan bir bayan misafirimız bana sabah olunca eşini çocuklarını gönder eve gel dedi bende sabah işim oldugunu soyleyip eşimi ve çocuklarımı otobüs durağına bırakıp yanlarından ayrılıyorum ama eşim ve oğlum beni takip edip kovalamaya başlıyorlar sonra eşimle uzaktan göz göze geldiğimde önce oğlumu sonra kızımı kucağıma alıp eşime doğru yürürken uyandım acaba yorumlarmisiniz hocam

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?


  Reklam  Aleykum selam kardeşim. Çok özel bir manaya tabir edilmez. Meşgul olduğunuz işleri devam ettirmeye ve sabırlı olmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  bayan arkadaşım rüyasında ben kahverengi bi transporter araba suruyormuşum oda yanımda birine ziyarete gidiyoruz ama hangi yola sapıyorsak tadilat var, çukur var bir türlü gidemiyoruz ne demek bu

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada araba sürmek kişinin hayatında ki bazı olaylara işarettir. Bu kişi ile olan önünüzdeki engellere tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamın aleyküm hocam ben rüyamda namaz esnasında sağ ve Sol omuza selam verdim ve uyandim diğer rekat lari görmedim sadece sağa ve sola selam veriyordum acaba yorumlarmisiniz

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyada namaz kıldığını gören kimsenin hangi namaz ise ona göre rüyası tabir edilir. Bu kadarlık bir rüyanın manası ise borcuna sadık kalarak borcunu öder, verdiği sözleri de yerine getirir manasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamın aleyküm hocam rüyamda mekke nin tam ortası da çöldeyim hiç bir şey yok sadece çok büyük bir mihrabin içinde tek başıma namaza durdum sonra arkamdan çok kalabalık bir cemaatin geldiğini görüyorum içlerinden biri koşarak yer aç efendimiz gelip senin yanında namaz kılacak dedi lakin namaza olduğum için namazı bozamiyorum selam verdiğimde ise bizim caminin imamının yüzünü gördüm kalbim duracak gibi oldu Size zahmet yorumlarmisiniz

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyan çok hayırlıdır. Sözünde durmaya, sadık olmaya ve ibadetlerini yerine getirmeye delalettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamın aleyküm hocam rüyamı tam olarak hatırlamıyorum lakin karıncalar gördüm bir tanesi de kulağıma kaçıyor sadece bu kadarını hatırlıyorum acaba yorumlarmisiniz allah razı olsun

 10. Tohat
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyada karınca hayırla yorulur ve kazanç ile bereket manasına gelir. Rüyada karınca aynı zamanda bereketin, kazancın ve rızkın simgesidir. En doğrusunu Allah bilir.

  Rüyada görülen karınca herhangi bir şeyin bolluk ve bereketli olmasına delalet eder. Bu bolluk malın, ordunun, akrabaların veya uzun bir ömrün olacağına tabir edilir.
  Farklı yorumlar da taşıyan karınca yolculuk etmeye, hırsıza, vefat etmeye de delalet eder. Fakat genel görüş olumlu ve bereketli olduğu yönündedir.

 11. Misafir
  Meraba ruyamda evimiz yikilmis ben ve ablam yanimda ve ben yikinti icinde para ariyodum sonra yardim ve kalacak yer aramaya gittik dar bir yoldan gecip bir eve girdik tanimadigim yasli bir kadindan yardim istedik kalacak yer icin sonra yardim etmedi acaba ne anlama geliyor

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan senin için ve ev halkı için bazı sıkıntılar yaşamanıza ve zor bir dönemden geçeceğinize tabir edilir. Atılacak adımları düşünerek atmak gerekir. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
ruyama yorum istiyorum