+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir? isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda berak bir suda üç kurbaga vücudu içinde üç pırlanta gördüm bu pırlantaları alıyordum ikisini benden calıyorlardı calan dayımdı bütün aileme cslanı anlatıyordum kimse bana inanmıyordu

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir?


  Reklam  Selamun aleykum. Kurbağa sayısı birden fazla olarak görülürse bu yakın kimselerden gelecek olan hilelere yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinin oldukça kalabalık olduğuna ve bu kalabalığın hilekar ve oyun sever bir kalabalık olduğuna işarettir. Bu durumda rüya pek hayırlı şekilde yorumlanmaz. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda benım üst ön ıkı dışımın bırı catladı dibine kadar ne anlama gelir bu hıc kanamadı

  Ön iki dışımın bırı ucundan dibine kadar catladı bu ne anlama geliyor

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya baba tarafından olan akrabalara yorumlanır. Bazen bu akrabalardan gelecek olan üzücü haberlere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  II günler.. Rüyamda alt sut disimin kiriliyor çit DİE ses geliyor . aynadan bakiyorum kirilmis . elime aliyorum alt disleriim asildikca elime geliyor komple kiriliyorlar ne anlama geliyor. Rabbm hayrlra ckarsn inşallah

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler. Rüyada dişlerinin kırıldığını görmek çoğunlukla olumsuz anlamda tabir edilir. Baba tarafından olan akrabalarınızdan üzücü haberler almaya işarettir. Ayrıca, rüyada diş parçalanması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında yapmak istediği şeyleri çeşitli birimlere ve bölümlere bölerek gerçekleştireceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda midem bunalıp koşa koşa tuvalete gidiyorum, istiğfar ediyorum istiğfar ederken sert cisim geliyo ağzıma bakıyorum bir, üst sağ taraftaki arka dişim kırılmış, hala parçaları ağzıma geliyor, son bir parçası kalıyor onu da elimle alıyorum, ama hiç acımıyor. Rüyam çok etkileyiciydi ne anlama geliyor açıklayabilir misiniz?

 8. arifselim
  Yönetici
  İstiğfar değilde 'istifra' etmek olmalıdır.

  Rüyada istifra etmek çok hayırlıdır. Sizin için sıkıntı olan bir çok şeyden kurtulmaya ve rahatlamaya işaret eder. Diş kırışması ise bir akrabadan gelecek olan üzücü bir haber işitmeye alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Benim ruyamda bütün dişlerim kirilirmiş. Ağzimda sanki yer kalmamiş gibi dişlerim Çok kendi aralarinda çatladilar ve kirildilar parçalandilar
  Çok korkuyorum Lütfen biri bana YARDIM etsin. Ayni zaman da ben 14 yaşindayim

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya babanın akrabalarından birisi ile yorumlanır. O taraftan alınacak üzücü bir habere tabir edilmiştir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 11. Misafir
  ( hangi dişim olduğunu hatırlamıyorum)
  Rüyamda dişimi sallayıp çıkartıyordum ama dişimin yarısı etimin içinde kalıyordu.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde görülen rüya, yalnız başına kalmaya ve sorunları tek başına çözmek zorunda kalmaya tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu

rüyada diş kırılması

rüyada dişin kırılmasıruyada dis kirilmasirüyada dişinin kırıldığını görmekrüyada dişinin kırılmasırüyada dişlerin kırılmasırüyada diş kırılması görmek