+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada insan dilinin kesilmesini görmek neye alamettir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Rüyada insan dilinin kesilmesini görmek neye alamettir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada insan dilinin kesilmesini görmek neye alamettir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Ruyamda dilimin icinde gurtlar vardi gordum dilimi kestim onlari kasikla aldim sonra yarim dile kaldim

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada insan dilinin kesilmesini görmek neye alamettir?


  Reklam  Bu hayırlı değildir. Hata ve günahlara işarettir. Bu hatalardan tövbe edilmeli ve salih amel işlemeye yönelmelidir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Ruyada dilimin yarı kesilmis oldugunu gordm ama dilim dislerime yapışıktı cok tuhaf dislerim dustugunde yarı kesilmis dilimle birlikte dusuyordu bense aclar icinde kvranyordm sonra kanamaya basladı babam bana kanamasını durdurmam
  Gerektigini soyledi yoksa evlenince cocugum olmayacakms tum bunlar ne demek olyr lutfen yorumlarmnsz?

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar bir an önce işlenen günahları terketmek veya günahlara düşmemek için çok dikkatli davranmak gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Ruyada kustugumu goruyordum kusarken ağzımdan bi bağırsak gibi bisey cıkıyordu ve annem kesiyordu ama bi kalabalıgın icindeydik

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada kustuğunu gören kimse yakın zamanda bazı üzücü şeylerle karşılaşır manasına işarettir. Ayrıca kusma bazı rüyalar için ise pişmanlık ve işlediği bir suçtan dolayı tövbe etmeye işarettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  Kardeşim tanımadığım bir çocuğun dilini kesmişti ve ben kesilirken görmedim. Çocuğa rüyamda bakıyordum galiba. Çocuk kan revan içinde yatarken gördüm kardeşim 7 yaşında henüz ama rüyamda psikopat gibiydi ve ben ona saldırıyordum. Baya korkmuştum.

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Hatalara, günahlara ve haktan ayrılmak olarak yorumlanır. Bu rüya belkide senin için bir ikazdır ve günahlarından tövbe etmen için bir işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 9. 21
  Misafir
  rüyamda annemle babamın tartıştığını annemin konuştuğunu ama sesinin çıkmadığını sonra babamın elinde kırmızı bişeyle geldiğini görüyorum fakat hiç kan yoktu oysa ki babam annemin dilini kesmiş korkuyom

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada tartışmak tersi ile yorumlanır ve hayırlıdır. Fayda görmeye ve yardımlaşmaya işarettir. Dilin kesilmesi ise hak olan bir şeyi terketmeye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 23
  Misafir
  Ruyamda kotu bir adam annemi boguyordu. Annem bicakla o adamin dilini kesmemi soyledi. Bnde bicagi aldim ve o adamin dilini kestim. Anlami nedir?

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Anenene haksızlık eden birisine işarettir. Dili kesilen kişi aynı zamanda haktan sapan bir zalim olması manasındadır. Senin ise annene faydalı olmana ve yardımcı olmana alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

rüyada dilin kesilmesi

rüyada dilinin kesildiğini görmek

rüyada dil kesilmesi

rüyada dil kesmek

rüyada dilinin kesilmesi

rüyada dilini kesmek

rüyada birinin dilinin kesildiğini görmek