Konu Kapatılmıştır
57. Sayfa BirinciBirinci ... 5456575860 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Erkek arkadasim bizim icin istihare namazi kıldı yattı evliligimizin hayırlı olup olmayacagiyla ilgili cünkü biz tam anlamıyla çıkmazdayız Arkadaşım rüyasında fındık bahçesinde fındık topladığını görmüş acaba ne anlama gelir. Teşekkürler .

 2. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu rüya o arkadaşınla ilgili olabilir ama sizinle bir ilgisi olabilir mi bilmiyorum çünkü istihareyi herkesin kendisi için yapması sünnettir. Rüya ise çok hayırlı ve berekete işaret eder.

 3. Misafir
  Merhaba. Yakın bir akrabamı istihareye yatirdim ve o da rüyasında mezarlık gördüğünü ama mezar taşlarının bembeyaz olduğunu belirtti. Mekandan dolayı tereddütte kaldım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum..

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Yakın akraba olsun yabancı bir kimse olsun farketmez herkesin kendi işi için istihare yapması gerekir. Başkalarına yaptırmak maalesef günümüzde bir adet haline gelmiştir halbuki yanlıştır. Bu rüya ise size net bir işaret olmaz.

 5. Misafir
  Ben istehare yaptım ama tam rüya göremedim küçük kızım uyandırdı bi gemi de koltukta bi kadin bir kadına bozuk para veriyor oda sandalyede asılı çantasına koyuyor çanta açık kahverengi bir taraftanda denizi görüyorum nirde benim 3 kızım var 4kızımın oldugunu görüyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  İstihare için bu rüya çok açık ve hayırlı manaya işarettir. Ancak istihare tek başına doğru olmaz mutlaka o konu hakkında bilgi sahibi olanlarla istişare de etmek gerekir.

 7. Misafir
  Hocam merhaba ben birini seviyorum ama onun bundan haberi yok o uzakda bende uzakta benden haberi bile yok bi kac defa onunla evlenebilir miyim diye istihareye yattım iki defa birsey görmedim ama sonra onu gordum evliydik inanılmaz bir mutluluktu.. uyandığım zaman bile hala cok mutluydum sonra tekrar yattım ve yine onu gördüm yanımda yatıyordu ellerimle gözlerini actim bana gülüyordu ve o kadar mutluydum ki.. sizce anlamı ne cok merak ediyorum sonuçta onun benden haberi yok ve benden uzakta.. ne yapmalıyım sizce.. 😔😔

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu tür şeyler için istihare yapılmaz. İstihare ancak örneğin evlilik için bir adım atılacağı zaman kararsız kalınınca yapılır. Bu durumun için istihare olmaz.

 9. Misafir
  Hayırlı günler benim eşim şu an ceza evinde dün istihare namazı kıldım uykuya dalmadan önce eşimin ismimle hitap ettiğini duydum. Rüyamda ise gökyüzünde parlak yıldızlar gördüm onları izlerken yıldızlarda kendimin ve oğlumun fotoğraflarımı gördüm her bir yıldızda yarım yarım fotoğraflarımız vardı kendimi ve oglumu görünce çok şaşırıyorum acaba hayrlu bir rüyamı

 10. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Allah eşine seni kavuştursun. Ancak ne için istihareye yattığını yazmamışsın. Rüyan hayırlıdır ve güzel bir rüyadır. Sevgiye ve özleme delalet eder.

 11. Misafir
  Bebeğim engelli aldirmak istemiyorum istihare namazi kildim Allahim doğurmak istiyorum hayirlisiysa bana mübarek eyle dedim rüyamda siyah uzun bir adam sinirli bi sekilde senin bebegin down sendromlu dedi ve beni sağ elimden tuttu hizlica çok yukarıdan asagiya atti bende düşerken yine dua ettim allahim karnim duvara vurmasin bebeğim ölmesin diye ne yapmaliyim

 12. arifselim
  Yönetici
  Hanım kardeşim böyle bir şey için istihare olmaz. Bu durumuna doktorlar karar verir. Ancak annenin hayati tehlikesi gibi meşru durumlarda bebek alınabilir. Bu rüyanın sahih olduğu çok şüphelidir bu rüyaya itibar etmemen lazım. Allah yardımcın olsun.

Konu Kapatılmıştır
57. Sayfa BirinciBirinci ... 5456575860 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler