Konu Kapatılmıştır
49. Sayfa BirinciBirinci ... 4648495052 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Sabah namazindan snra istihareye yattim. Ama bi turlu uyuyamadim ama gozlerimi kapattigimda zihnimde surekli biseyler gordum.cop kovasina beyaz biset dokuyordum.

 2. arifselim
  Yönetici
  İstihare için bu şekilde bir durumdan bir işaret çıkarılamaz kardeşim. Ya rüya görülmelidir yada istihare esnasında ile uyandıktan sonra içine o konuda bir his gelmesi gerekir.

 3. Misafir
  Hocam selamınaleyküm.
  evlenmeyi istediğim beyin hakkımda hayırlı olup olmayacağını öğrenmek istediğim için istihare namazına yattim.
  ilk gün karanlık bi yerde beyaz kağıt üzerinde siyah yazılar gördüm yazı göz alıcı bi yazıydı
  İkinci gün ne gördüğümü hatırlamıyorum.
  3. Gün ise yeşil asker kıyafeti giymis 3-4 askerle birlikte bir hendege yıkamak icin rulo yapılmış halıyı sirtlayip atiyoruz ve halının üzerine bastığımda içinden beyaz köpükler çıkıyor.
  Allah rızası için cevaplarsanız sevinirim.Rabbim sizden razı olsun

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. İstiharede eğer ilk işaret alınırsa artık devam edilmez. Ama için rahat etmemişse o zaman devam edilebilir. Her iki rüyanda anladığım kadarıyla bir işaret vermiyor. Bu durumda içine gelen huzur yada huzursuzluk hissine bakmalısın. Buda yoksa istihareyi tekrar edebilirsin.

 5. Misafir
  S.aleyküm hocam..evlenmek için iki kız arasında kararsız kaldığım için annem benim adıma istihare namazına yattı ve istiharesinde iki elindede beyaz bir sepet ve iki sepetin içindede kırmızı domates dolu ve bu sepetin birtanesini talip olduğumuz kızın evin tahta bir merdiveninden zorlanarak çıkıp bu kıza teslim ettiğini gördü,diğer sepeti ise merdivenlerden çıkarken yerde bıraktı.. hocam sepet beyaz içindeki domates kırmızı bu nasıl bir çeliski sizce hayırmı şermi

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İki kişi için bir anda istihare yapılmaz. Her biri için ayrı ayrı ve annen değil senin yatman en doğrusu olur. Bu rüya açık bir işaret değildir.

 7. Ceydauslu
  Üye
  Selamun aleykum hocam ben bugun sabah namazindan sonra istiareye yattim sevdigim kisinin hakkimda hayirli olup olmadigini ogrenmek icin. Ruyamda onu telefonla aradim cok hastayim eve gelmelisin dedim o da bana suan yemyesil bir ormanin icindeyim sana ot yaprak getireyim ilac yapariz iyi olursun dedi bende gec kalma dedim kapadim telefonu. Ama o bana oldugu yeri soylerken ruyamda onu da gordum bunun yorumu nedir?

  Merhaba hocam size ruyam hakkinda sorum olacakti. Ben ruyamda evlenmek istedigim kisiyi telefonla aradim cok hastayim eve gelmen lazim dedim o da bana suan yemyesil bir ormanin icindeyim sana burdan ot yaprak getireyim evde ilac yapariz iyi olursun dedi bende o zaman gec kalma bekliyorum dedim telefonu kapattim bunun yorumunu alabilir miyim?

  Selamun aleykum hocam sabah namazindan sonra istihareye yattim . Ruyamda sevdigim kisiyi aradim cok hastayim eve gel acil diye o da bana suan yemyesil bir ormanin icindeyim sana burdan ot yaprak getireyimde evde ilac yapariz iyi oluruz dedi bende tamam cok gec kalma gel dedim telefonu kapadim. Bunun yorumu nedir?

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya istihare için hayırlı ve olumludur. Hastalık tersi ile tabir edilir. Sağlık huzur ve mutluluk manasına işaret eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  Aleyküm selam hocam önümde hakimlik sınavları var emin değilim hakimlik mesleğini seçmeye istihareye yattm rüyamda yüksek bir dağdaydık aşağıda bir ova var oraya bakıyoruz tanıdığım insanlarla bir kamelyanın içindeyiz kenarları açık. Savaşa gidiyoruz hazırlık yapın diyorlar dehşet korku içindeyim sürekli çantamı topladım tam birden kar yağdı ama yağma biçiminde yavaş yavaş değil sanki havadan lap diye döküldü. Heryer bembeyaz oldu birden ardından savaş olmayacak denildi tabi ardından gelen sevinç. Sizce Nasıl yorumlamam gerekiyor bu rüyayı

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Lütfen soruları tek bir yerde soralım. Bunu cevaplamıştık bugün.

  İstihare için bu rüyan hayırlı değildir ama bu konularda danışmak ve öyle karar vermek daha yerinde ve doğru olur.

 11. Misafir
  Selamünaleyküm hocam ben bi süre istehare namazı kıldım ama net bi sonuç alamadım ve özel durumundan dolayı ara verdım sonra hayırlısı olur diye zamana bıraktım fakat dün rüyamda sınıfda olan bir erkek arkadaşim benden istehare namazı kılmamı istiyor kendi için ve namazdan sonra pişirmem için pirinç dağıtmam içinde bayram şekeri gönderiyor şekerden yiyiyorum daha sonra uyanıyorum bu bir işaretmidir aceba Allah Razı olsun yardımcı oldugunuz için

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya ile senin istiharenin bir ilgisi yoktur. Belki bu bilinçaltına yerleşen bir durumdan dolayı görülmüş olabilir. İstihareni tekrar yapabilirsin.

Konu Kapatılmıştır
49. Sayfa BirinciBirinci ... 4648495052 ... SonuncuSonuncu

istihare namazından sonra görülen rüya

istiharede görülen rüyalar

istihareden sonra görülen rüya

istihare namazında görülen rüyalar

istiharede renklerin anlamı

istihare namazında rüya görülmezse

istiharede görülen renkler