Konu Kapatılmıştır
44. Sayfa BirinciBirinci ... 4143444547 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 517
  Misafir
  Hocam halam benim için istahere yattı rüyasında teyzesinin gelip ona erkek arkadaşımın çok sıkıntısı oldugunu söylemiş ve renk olarakta koyu gri görmüş sizce hayırsız mı benim için

 2. 518
  arifselim
  Yönetici
  İstihareyi kendin için senin yapman gerekir sünnet olan budur. Bu rüya olumsuz manaya olduğu bellidir ancak sana kendin yapmanı tavsiye ederim.

 3. 519
  Misafir
  Ben rüyamda net birşey göremedim aslinda sadece evleneeğim kişini köpeği var .köpeğiyle çaliştiğim yere geliyorlardi.evleneceğim kişinin üstünde gri tişhört vardi.

 4. 520
  arifselim
  Yönetici
  Rüya istihare için açık bir işaret vermelidir yada için o konuda huzur yada huzursuzlukla dolmalıdır böylece sana bir işaret olur. Eğer için rahat etmemişse o zaman istihareyi tekrarlayabilirsin.

 5. 521
  Misafir
  Rüyamda evlenmeyi düşündüğüm kişiyle bi odada tek oturuyoz güzel bi sohbet geçiyo aramizda.. üzerinde beyaz gömlek vardi ama rüyamda sadece bizden hariç oda ve duvar gördüğüm için duvar engel demektir diyolar sizce....

 6. 522
  arifselim
  Yönetici
  İstihare rüyalarının anlamları farklı tabir edilir. Bu rüya istiharen için hayırlı manasına işarettir. Ama içine gelen huzur yada huzursuzluk hissi rüyadan daha önemli bir işaret olarak kabul edilir.

 7. 523
  Misafir
  Hocam ben istihareye yattim bikac defa ama hep farkli gordum bu son ruyamda berak bir su gordum yanimd aglayan bir kiz vardi evlenmeye kararsizdi

 8. 524
  arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bir konuda istihare yaparken ilk alınan işarete itibar edilir ve istihareye artık devam edilmez sünnet olan budur. Seninde bu şekilde hareket etmen uygun olur.

 9. 525
  Misafir
  Evleneceğim kişi haocasina baktirmiş siyah görmüş ...ben yatiğimda ise iyi gördüm bi çelişki var sanki napmaliyiz

 10. 526
  arifselim
  Yönetici
  İstihare demek hayır dilemek demektir. Ayrıca istihare bir rüya veya bir histir bunun garantisi yoktur. Bir ihtimal birisi bir eksik veya hata yapmış da olabilir. Son olarak da istihareyi herkes kendisi için yapması gerekir sünnet olan budur.

 11. 527
  Misafir
  Sen. Aleykum hocam Bn 1 haftadır ıstehare namazı kılıp uyuyordum fakat ruya göremiyordum sabah uyandığımda ıse kalbimde hİÇ bir hıs yoktu ve İşaret göremediğim İçin hayal kırıklığı İle uyanıydun yine ıstehare namazı kılıp uyudum ruya göremedim ve bu sabah uyandığımda mutlu uyandım sizce bu bir işaretmidir Allah Razı Olsun Hocam

 12. 528
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Evet dediğin gibi rüya görme şartı yoktur içinin ferahlaması veya sıkılması bir işarettir. Bu bazen bir gecede bazen de defalarca gelmeyebilir normal bir durumdur. Ayrıca mutlaka önemli işlerde danışmak ve öyle karar vermek gerekir. Allah senden de razı olsun.

Konu Kapatılmıştır
44. Sayfa BirinciBirinci ... 4143444547 ... SonuncuSonuncu