Konu Kapatılmıştır
18. Sayfa BirinciBirinci ... 1517181921 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 205
  Misafir
  Reklam
  selamün aleyküm.ben istihareden sonra küçük bir bahçe gördüm farklı renkte çiçekler vardı,yeşil çimler ve en çok dikkatimi çekende beyaz bir gül vardı.sadece baktım kopartmadım hiçbirşey..aynı gece içerisinde birde 4-5 kişi vardı bir kapının önünde bekleyen,biriside erkek kardeşimdi,anahtarı kaybetmişler ve bulamıyorlardı.bende adamın birisinin ayağının dibinden bulup aldım anahtarı ama arka kısmı kırık anahtarın ve çok eski bir anahtar,daha sonra kardeşime verdim al aç kapıyı diye,kapıyı açmaz bu anahtar dedi,bende aldım anahtarı ve kapıyı açtım ama içeri girmedim,kapı da biraz eskiydi...şimdi ben hangisini yorumlayacağım,bir görücüm vardı ve 2-3 defa geldiler,olumlu mu yoksa olumsuz mu cevap vereyim diye yatmıştım istihare ye...yorumlarsanız çok sevinirim,şimdiden allah razı olsunnn...

 2. 206
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam. İstihare yaparken veya rüyadan uyanırken içinize o konuda olumlu olup olmadığı hakkında Allah tarafından bir his bir istek gelir. Bu sizin için bir işaret olur. Bu istek rüyadan daha sağlam bir işaretti çünkü riya ile insan daha çok yanılması mümkündür. Ayrıca içiniz rahat etmediyse istihareyi tekrar edebilirsiniz.

 3. 207
  Misafir
  Ben yatsı namazndan sonra istihara namazımı kıldım,rüyamda tahta bir inşaat asansörü gibi bir tahtanın üzerinde.çok yüksekti ve bir tahta çatrdadı tam düşmek üzereyken kendimi ve yanmda ki bireski tanıdığım bayan arkadaşımı kurtardm ve yükseklik korkumda var.normeldede rüyadada o korkuyu geçirdim daha sonra bir inşaat ev gördüm babam yanmdaydı boş bir saksı içinde tomurcuk gördum daha açmamştı.kendimi hiç bilnediğim bir köyde gördum asfalt yolda yurudum koylu kadnlarla konuştum.yeşilik görup görmediğimi hatrlamyorum.teşekurler

 4. 208
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. İstiharede ya içinize o konuda bir ilham gelmeli veya gördüğünüz rüya açık bir işaret vermelidir. Eğer içiniz rahat olmamışsa istihareyi tekrar etmeniz gerekir.

 5. 209
  Misafir
  Ben istiharede kahverengi sarı arası bi pantolon gördüm ve bu biraz eskiydi bunun erkek arkadaşımın oldugunu söylüyordum. bide çorap gördüm siyah üstüne beyaz benekler di sizden yorum bekliyorum

 6. 210
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. İstihare rüyası anlamında rüya olumlu tabir dilmez. İstihare için esas olan rüya değil içinize o konuda gelen istektir. Eğer içiniz rahat değilse istihareyi tekrar edebilirisiniz.

 7. 211
  Misafir
  Slm ben bugün istareye yattım orada kar ve yeşillik maydanoz gördüm ve birazda karışıktı rüyam istareye yattığım kişi için hayirlimi dir

 8. 212
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Eğer size rüyanız karışık geldiyse ve içinize bir net his doğmadıysa istihareyi tekrar edebilirsiniz. Bu tekrar etme durumu defalarca yapılabilir. Taki içinize bu konuda bir ilham bir istek yerleşene kadar.

 9. 213
  Misafir
  merhaba ben yedi gün boyunca istihareye yattım altıncı gün şöyle bir rüya gördüm.
  bir evin önündeyim siyah bir karga etrafa saldırırken yakalıyorum tam boynunu koparacakken evin kapısından beyaz giyinmiş bir adam çıkıyor bana karganın boynunu koparma yapma diyor.
  rüyanın yorumu hakkında yardımcı olur musunuz?

 10. 214
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya anlattığınız şekilde olumsuz manaya işaret eder ama asıl önemli olan ya istihare esnasında veya uyanınca görülen rüya ile ilgili içinize doğan his ve istektir. Bu sizin için bir işaret olur.

 11. 215
  Misafir
  selamun aleykum hocam ben istihare namazını kılıp duasını ettikten sonra istihareye yattım rüyamda yeşil çimenler gördüm ve hayvanlarda gördüm rüyamı yorumlar mısınız ?

 12. 216
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanız hayırlı olarak tabir edilir. Bazı rüyalar insan için yorumlanmaya gerek olmayacak kadar açıktır. Siz ayrıca içinize gelen isteğe de bakın. Bu istek size en güzel işaret olur.

Konu Kapatılmıştır
18. Sayfa BirinciBirinci ... 1517181921 ... SonuncuSonuncu

istihare namazından sonra görülen rüya

istiharede görülen rüyalar

istihareden sonra görülen rüya

istihare namazında görülen rüyalar

istiharede renklerin anlamı

istihare namazında rüya görülmezse

istiharede görülen renkler