Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 145
  Misafir
  Reklam
  Hocam ben iki gecedir namazdan sonra duami edip yattim ilk gün beyaz kar ikinci gün ise beyaz bir arabaya bindigimi gordum. Yorumlarinizi bekliyorum

 2. 146
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba. İstihare rüyasında ilk görülen rüya önemlidir ve ilk hissettiğiniz o konuda size bir işaret olur. Beyaz kar görmenin anlamı isteğinizin olacağına ama biraz sabırlı olmak gerektiğine yorumlanır.

 3. 147
  Misafir
  merhabalar hocam ben hoşlandığım kişi için Allah tan bana hayırlı olup olmadıgını istemek için istihareye yattım rüyamda onu gördüm bana telefonda babama ben senin kızınla evleneceğim diyordu sonra ikinci kez tekrar yattım rüyamda yine onu gördüm merdivenlere dogru çıkıyodu ve üzerinde beyaz gömlek arkasında da yeşil bir tabela vardı birbirimizi hiç görmedik 2 yıldan beri cevaplarsanız çok sevinirim

 4. 148
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyanız istihare rüyası olarak güzel bir rüyadır. İstiharede rüya görmek şart değildir eğer görülürse de ilk görülen rüyaya itibar edilir. Her zaman için evlilik için bir karar verileceği zaman mutlaka istişare de yapılmalıdır.

 5. 149
  Misafir
  Hocam merabalr ben salat-i tefricye okuyorm okumasi için 500 tane arkadaşa verdim, okudugu gece ruyasinda el.örgüsüyle yapilmis atkilar görmüş ve birden bi ses duymuş . Allah'a edilen rüyalar geri çevrilmez diye .salat-i tefricye duam olmuş mu.

 6. 150
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Salatı tefricyie en güzel dualardandır. Ama bu duayı okuduktan sonra rüya görmek diye bir durum söz konusu değildir. Ancak bu rüya hayırlı rüyalardandır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 151
  Misafir
  Merhabalar
  Sevgilimle evlilik icin istihareye yatmaya karar verdik. Eger hayirla sonuclanirsa evlenecegiz eger ki hayirsiz sonuclanacaksa ayrilacagiz. Uc gecedir beraber istihareye yatiyoruz. Ya birseyler goruyoruz hatirlamiyoruz ya da gormuyoruz ruyada bisey. Sevgilimde ruyasinda ayni sekilde hatirlamiyor. Bunun icin ne yapilmali?

 8. 152
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Öncelikle şunu iyi bilmeniz lazım. İstihare için bir işaret rüya ile olma şartı yoktur. İçinize o konuda gelen his size hayırlı olup olmadığına bir işaret olur. Ayrıca rüya ile amel etmek ne farzdır nede vaciptir. Siz büyüklerle istişare etmeli ve ona göre bir karar vermelisiniz. Allah'a emanet olun.

 9. 153
  Misafir
  Rüyamda kuran okuyan bir zat gördüm duvarlar işlemeli oymali kuran yazıları araları yeşil ve parlıyor güzelliğin den gözlerim kamasti gulumsedim çok şükür dedim ve uyandım

 10. 154
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Maşallah çok güzel ve hayırlı bir rüya görmüşsünüz. Bu çok olumlu manada tabir edilir. Allah hakkınızda hayırlısını nasip eylesin.

 11. 155
  Misafir
  Meraba ben istihareye yattim ruyamda buzdolabini aciyorum dolabin icinde sadece bi sepet dolusu elma ve armut vardi ikiside yesildi sadece bi tanede lacivert erik vardi dolabin rengide beyazdi yorumlarsaniz cok sevinirim

 12. 156
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare rüyası olarak rüyanız güzel ve olumlu olarak tabir edilir ancak siz uyanırken bu rüya hakkınızda içinize doğan his nedir? önemli olan tabir odur. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu

istihare namazından sonra görülen rüya

istiharede görülen rüyalar

istihareden sonra görülen rüya

istihare namazında görülen rüyalar

istiharede renklerin anlamı

istihare namazında rüya görülmezse

istiharede görülen renkler