+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. tilmiz
  Üye

  Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi

  Reklam

 2. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah

  --->: Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi


  Reklam  Cevap: Bir kimse başını açık olarak görse Allaha asi olur. Bir kimsenin bisin asagi sarkitip, bükülmüs görmesi o kimsenin hata ve günahim itiraf ederek halini düzeltmeye yöneltmesine isaret eder. Bu rüya tabirce o kimsenin uzun ömürlü olduguna da isaret eder. Bir kimsenin rüyada kendisini halk içerisinde yahut devlet baskaninin yaninda basini asagi egmis görmesi, onun hata ve günah islemis ve pisman olmus olmak tevbe etmek arzusunda bulunduguna, eger tüccar ise ticaretinin artacagina isarettir. Basim tersine dönmüs olarak gören kimse, yolculuga çikma arzusunda ise onu yolculuktan men edecek bir maninin ortaya çikmasina ve arzu ettigi seyi ancak geç olarak görecegi, yolcu ve baskasinin dahi bir müddet sonra sehrine dönecegine isaret eder.


  Rüyada Üzülmek
  Rüyada üzülen kişi tam tersi neşelenir.
  Rüyada üzülmek, kederlenmek iyi sayılır. Rüyasında üzülen tam tersine, sevinir.

 3. Misafir
  Merhaba. Kapanali 2 yil oldu. Ruyamda hep kafami acik goruyorum. Gezerken falan yani haftalardir bu boyle. Baslarda niye basim acik diye kuskulansamda ruyamda artik kuskulanmada yok. Bunun anlami nedir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bu rüyayı gören kimse eğer başa kapalı olan biriyse bu o kişinin tesettürlü olmasına rağmen günah işlediğine yorumlanır. Bu rüya ibadetlerinde eksikliklerin olduğuna işaret eder.

 5. Misafir
  Ben rüyamda basimi acik goruyorum. Genelde we buna rüyadada olsa cok üzülürüm acaba rüyada kapalı biriinin basini acik gormesi ne anlami war?..

 6. arifselim
  Yönetici
  Kapalı olan bir bayanın başını rüyada açık olarak görmesi ibadetlerinde var olan eksikliklerine işaret eder. Onun üzgün olması tövbe etmesine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selmun aleykom ben kapaliyim ruyada başim kolarim açik duvar pencereleri köpukliyorum suyla yikiyorum erkekler beni goruyor uzuluyorum bu ne anama gelir

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu tür rüyaları gören başı kapalı olan bayanlar genellikle ibadetlerinde bulunan eksikliklere yorumlanır. Bu o kapalı olan kişi için maneviyetindeki eksik ve günahlara yorumlanır. En doğrusunu sadece Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba bende önceden rüyamda saçımı açık olarak gormustum manevi eksiklige işaret ediyor fakat başka bir sitede bekar ise evlenmeyeceğne işaret eder diyor acaba doğru mudur

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. En doğru tabir rüyanın ayrıntılı bir şekilde anlatılması ve gören kişinin kendisi hakkında kısa bir açıklama yapılması ile yapılabilir. Genel bir tabiri ile bu tür rüyaların tabiri manevi eksikliklere işaret eder.

 11. Misafir
  Selamın aleyküm rüyamda kapalı bir bayanın başını açık görmek ve hatta yakınlaşmak-uyanıp tekrar uyuduktan sonra yine aynı bayanı çıplak değil ama biraz usulsüz görmek ne anlama gelir teşekkür ederim

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyalar genellikle işlenecek uygun olmayan bir duruma veya kişiyi mahcup edecek bir günaha işaret eder. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyada kapalı birinin kendini açık görmesi,  rüyada başı açık görmek,  rüyada kendini başı açık görmek,  rüyada başını açık görmek,  rüyada saçını açık görmek,  rüyada başının açık olduğunu görmek,  Rüyada başı acık olmak