+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi

  Reklam
  Yorum: Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi ile ilgili yazı Yudumla.com
  Selamın aleyküm tesettürlüyüm.yakın arkadaşlarımdan biri bir hafta öncee kadar rüyasında bir ortama açık bir şekilde girdiğimi, gördüğünü söyledi
  Dün de aynı şekilde başka bir yakın arkadaşım bir ortama açık.bir şekilde girdiğimi söyledi nedir bu rüyanın anlamı?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi


  Reklam  Aleykum selam hanım kardeşim. Kapalı olan birisini açık olarak ortama çıkması bazı hatalar işlemesine işaret eder. Bu rüyaları kendin için bir ikaz olarak alabilirsin. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar. Kapaliyim. Ama ruyalarimda hep kendimi hep acik goruyorum. Mini etekler. Askililar. En son bugun yani ruyamda tamamen acik vaziyette camiye namaz kilmaya gidiyorum ama disarida imam ve bir kac adam var imam benim giyimimi gorunce bu niye camiye geliyor kovalim gitsin gibi seyler soyluyor. Ama ben cami avlusuna inerken yuksek ve cok basamakli bir merdivenden iniyorum. Sora abdest almaya gidecek oluyorum alamiyorum geri donuyorum

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Rüyada kapalı birisinin kendisini açık veya çıplak olarak görmesi onun bazı hata ve günahları olduğuna ve bunlardan mutlaka tövbe etmesi gerektiğine delalet eder. İnsanların seni çıplak görmesi ise bazı sırların ortaya çıkabileceği manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Kapali bir bayanim ruyamda aile icindeyiz bayram gibi bir yer ama tanimadigim bir erkek bar ve ben basim acik duruyorum yani hafam olan birine sonra aklima dusuyor ve cok üzülüyorum ben nasil gormedim basimi kapatmadim diye rüyamda

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanda benzer rüyalar gibi bir hata veya bir günaha alamet eder. Bunun farkına vararak pişman olmaya ve tövbe etmeye tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhabalar.
  Ben yeni kapandım. Ama neredeyse her gün rüyalarımda bir ortamda açık görüyorum ve başımı örtmeyi unutmuşum diye içimden geçiriyorum. Bundan aşırı huzursuz oluyorum.

  Acaba bu tarz rüyaların yeni kapanmamla bir ilgisi var mıdır?

  Ben yeni kapandım. Rüyamda nerdeyse her gün topluluk içinde başımı açık görüyorum ve sürekli içimden başımı örtmeyi unutmuşum diyorum. Haliyle bundan çok huzursuz oluyorum.

  Bu tür rüyalarımın yeni kapanmamla ilgilisi var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bu şekilde rüya gören hanımlar için bunun işareti bazı hatalarına ve bazı günahlarına alamet eder. O halini ıslah etmesine ve tövbe etmesine alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
rüyada kapalı birinin kendini açık görmesi,  rüyada başını açık görmek,  rüyada başı açık görmek,  rüyada saçını açık görmek,  rüyada kendini başı açık görmek,  rüyada başının açık olduğunu görmek,  Rüyada başı acık olmak