+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi

  Reklam
  Cevap: Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi isimli konu Mumsema.com
  Selamun aleykum.ben tesetturlu biriyim teyzem acik bi bayan teyzem ruyasinda beni cok acik bi elbise ve basim acik sokakta yurudugumuzu ve herkesin cok guzel bi bayan diye bana baktigini görmüş.acaba ruyamizin tabiri nedir yorumlarsaniz sevirim inşaallah(evli ve bi cocuk annesiyim) simdiden Allah razi olsun

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Bayanın rüyada kendini hep başı açık görmesi


  Reklam  Aleykum selam hanım kardeşim. Bu rüya sizin bazı hatalarınıza işarettir. Bu tür rüyalar insana bir ikazdır. Rabbine karşı işlediği hatalar varsa onları terketmelidir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar ben kapalı bir bayanım rüyamda sevdiğim adamın bize misafirliğe geldiğini gördüm ve ablama kızıyorum neden kapıyı açtında bana haber vermiyorsun diye söyleniyordum ve hemen kalkıp başımı kapatıyorum. Bir an sonra başımdaki yazma kayıp düşüyor ben yine kapatıyorum. Gördüğüm rüya neye işarettir.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyan hayırlıdır ama yaptığın işlerde helal ve harama dikkat etmen gerektiğine sana bir uyarı vardır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun âleykum.
  Ben rüyamda babaannemlere gidiyorum ve orda büyük bir kalabalık dini sohbet yapıyorlar. Ben de başörtümü takmadığımı fark edip yengemden başörtüsü istiyorum. O da verince bu sefer kollarımın açık olduğunu farkedip baş örtüsüyle kollarımı da örtüp edilen duaya el açtım ve amin dedim ve bir köşede peçeli ve çarşaflı kadınlar bana tebessüm ediyorlardı bunu araştırdım ama bir sonuca varamadım.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve hata yapmaya yorumlanmaktadır. Kendini örtmeye çalışman hatalarından dönmeye ve kendini düzeltmeye çalışmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamü aleyküm ben yaklaşık bit aydır kapalıyım ama rüyalarımda kendimi açık görüyorum hemde açık ödülünü bile bile kaçmaya çalışıyorum ama Gine'de beni görüyorlar bunun anlamı nedir çok merak ediyorum

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bir ihtimal bilinç altına yerleşen duygulardan da görülebilir. Ayrıca bu rüya hatalar işlemek anlamına gelir. Eğer bundan rahatsız oluyor ve saklanıyorsan bu senin için hayırlıdır inşaallah. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  mrb ben genelde kapalı bi bayanım ama ruyamda basımı ortemiyodum ugrasıyodum ama örtulmuyodu nedır acaba...

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Genelde kapalıyım derken o nasıl oluyor anlamadım çünkü örtünen kişi ara sıra da olsa asla açılmamalıdır. Rüyan ise günah ve hatalarına işarettir ve sana bir ikazdır. Kendini düzeltmene delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda kendimi bilmediğim bi yerde kafam açık görüyorum. Eve gideceğim sırada kafamın açık olduğunu anlıyorum. Akrabalarından bazılarını görüyorum. Garip bi esnaf dükkanın önünde durup içeri giriyorum. Kafamı üstümle örtüyor başörtü ve bone istiyorum. Bişey veriyorlar. Lavaboya girip başımı örteceğm anda başörtü yerine başka şey geliyor. Kapının arkasında adam bana bakıyor. İşini hallettin mi ye soruyor. Bende bekle diyorum. En son dışarı çıkıp evin yolunu tutuyorum. Ama nereye gidiyorum bilmiyorum. Dayım görüyorum. Kapının önünde. Açık bi şekilde uyanıyorum.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya iki hususa işaret eder. Birincisi kararsız kaldığın bazı meselelere karşı bocalamaya işarettir. Bir diğer yorumu da, hata ve günahlara işaret eder. Bunlar için bir ikazdır ve dikkat etmen gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
rüyada kapalı birinin kendini açık görmesi,  rüyada başı açık görmek,  rüyada kendini başı açık görmek,  rüyada başını açık görmek,  rüyada saçını açık görmek,  rüyada başının açık olduğunu görmek,  Rüyada başı acık olmak