+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Ceviz Ağacından Yeşil Ceviz Yemek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Ceviz Ağacından Yeşil Ceviz Yemek

  Reklam
  Sual: Dört arkadaşımla beraber ceviz ağaçlarının bulunduğu bir bahçede yeşil cevizlerin küçüklerinden yedim nasıl tabir edilir ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  --->: Rüyada Ceviz Ağacından Yeşil Ceviz Yemek


  Reklam  Cevap:
  CEVİZ

  Rüyada ceviz, hazine edilmiş maldır. Ceviz güçlük ve zahmetle kazanılan bir malın semeresidir.

  Ceviz, salih kimseler ve kardeşlerle, bedenin sıhhati ve uzun yolculukla yorum edilir. Rüyayı gören kadın ise, uzun ömürlü olmasına delalet eder. "Ceviz" kelimesi harflerin ters okunmasıyle, "koca" manasına olan (zevc)'e de delalet eder. Çetin olan işleri yoluna koymaya da delalet eder.

  Rüyada ceviz görmek gömülü servettir.

  Cevizlerin birbirlerine sürtüşmesinden elde edilen ses düşmanlık ve şiddettir.

  Rüyada görülen ceviz ağacı, cimri, uğursuz, çetin ve güçlü bir kimsedir.

  Rüyasında bir ceviz ağacından inmek, güvenilen ve destek alınan kimse ile anlaşmazlığa düşüp, işi yarıda bırakmaya yorulur.

  Ceviz ağacına çıkmak, hatırı say ılır birisiyle tanışmaya ve ondan yardım almaya işarettir.

  Ceviz ağacını sulamak, yardıma ihtiyacı olan birinin imdadına koşmaya yorulur.

  Ceviz ağacının kuruduğunu görmek, geçimin darlığına işarettir. Çürük ceviz fena halde pişman olmaktır.

  Bir ceviz ağacının altında oturup ceviz yemek, bir kadın sayesinde servete kavuşmaya işarettir.

  mam Nablusi)

 3. Misafir
  Selam herkeze ben rüyamda örtü silkelemek için balkona cıkıyorum cok toz cıkıyo örtüsen sonra hemen sag tarafıma baktığımda dalında iki tane kocaman yeşil ceviz ve kuş gördüm. Anlamı nedir acaba ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Kuş görmek hayra yorumlansa da ceviz görmek ise genellikle hayra tabir edilmez. Genellikle iyi kalpli olmayan kimselere tabir edilmiştir.

 5. Misafir
  Iyi gunller rüyamda esime kaynıma ve kendime ceviz soyup yediriyordum.cevizlerin icteki kabuklarinida soyup oyle yiyorduk cevizlerin her bi tanesi el kadar genis ve beyazdi. ne anlama geliyor acaba simdiden tskrler hayirli gunler

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler. Rüyada cevizin içini soyup yemek yaşanacak üzücü ve can sıkıcı olaylara yorumlanır. Atacağın adımları artık düşünerek atmalısın. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ben rüyamda ceviz ağacı gördüm ve ceviz kopardım her yer yeşillikti ne anlama gelir nasıl yorumlanır.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aslında bu rüyaların ayrıntıları çok önemlidir. Bu şekilde görmen ise kolay bir şekilde elde edeceğin mal kazanımlarına tabir edilir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba rüyamda ceviz ağacı altında oturuyorduk köy gibi bir yerdi cevizler çıkmış ağaçta pek çoktu ben babam ve eşi oturuyorduk yürüyüş mü yapsak diyorduk yorumlarsanız sevinirim sağolun

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyasında ceviz ağacı gören bir kişinin huysuz bir kişiliği olduğuna bu açıdan çeşitli zorluklar çektiğine etrafındaki insanlar ile çeşitli durumlarda anlaşmakta zorluk çektiğine dair yorumlamalar yapılmaktadır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada yeşil ceviz görmek,  rüyada yeşil ceviz yemek,  rüyada yeşil ceviz ağacı görmek,  rüyada taze ceviz yemek,  rüyada taze ceviz görmek,  rüyada yeşil ceviz toplamak,  rüyada yaş ceviz yemek