+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada zemzem Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada zemzem

  Reklam
  Sual: ruyamda tuvalette ici zemzem dolu su bidonu gordum ve tuvalet pis degildi ne anlama geliyor lutfen yorumlarmisiniz ? 2. caferi
  Devamlı Üye

  Cevap: ruyada zemzem


  Reklam  Cevap: rüyada Zemzem görmek tabiri

  Zemzem Suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, murad ettiği şeye nail olmaya delalet eder.
  Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.
  Rüyada zemzem içtigini görmek, dert ve hastaliktan kurtulacagina isarettir. Bir kimse herhangi bir seyi zemzem niyeti ile içtigini görse, sonunda istedigi seye nail olur. Rüyanizda zemzem içtiginizi görmek, dualarinizin kabul edildigine, ölülerinizin sizden sadece fatiha beklediklerine, ibadetinize devam ettiginiz müddetçe Cenab i Hakk in rizasina nail olacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada zemzem içtigini görse, dert ve hastaliklardan sifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim ögrenmek gibi muayyenBir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu içtigini gören kimse takva ve iyilik cihetindenBir hayra erisir. Murat ettigi seye nail olur.
  Rüyada zemzem suyunu görmek yada içmek; bütün hastalık ve sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal ve paraya kavuşacağınıza işarettir.
  rüyada Zemzem görmek

+ Yorum Gönder