+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tırmanarak duvara çıkmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada tırmanarak duvara çıkmak

  Reklam
  Sual: Rüyda yolumu kaybediyorum sonra duvarıa tırmanıp duvarın üzerine çıkıyorum bu rüyanın ne anlama geldiği hakkında bir rüya tabiri yapar mısınız ? ? 2. 2
  meçhul_100
  ˙·٠• FiLiSTiN•٠·˙

  --->: Rüyada tırmanarak duvara çıkmak


  Reklam  Cevap: Rüyada Duvar görmek (İmam Nablusi)


  DUVAR

  Bir kimse duvar üzerinde veya duvara binmiş olduğunu görse o duvar onu ayakta tutan halidir. Duvar kuvvetli ve sağlam değilse, hali de duvarın kıymeti ve üzerinde durduğu nispetincedir.

  Duvar, din ve mal sahibi ile yorumlanır. Duvar genişliği, kuvvetliliği ve yüksekliği miktarına göre, çetin ve zorba bir adamdır. Duvarın etrafındaki yapılar

  o kimsenin nesebidir.

  Rüyada bir binanın duvarının tamire muhtaç olduğunu ve bunu da bir kavmin tamir ettiğini görse, o duvar bir alim kimsedir. Eğer onlar duvarları tamir etmişlerse hali güzel olur ve devleti yerine gelir. Eğer tüccar ise ticareti büyür.

  Kendi üzerine bir duvar yahut başka bir şey düştüğünü gören kimse çok günah işler ve azabı hemen meydana çıkar. Bir duvara yapışık durduğunu görmek, duvara yaslandığı kuvvetlilik nispetinde şerefinin gitmekte olduğuna yorumlanır. Bazı yorumcular da, belki o kimse, kıymetli yüce bir şahsa yaslanır, dediler.

  Bir duvarı kaldırıp başka bir yere attığını gören kimse bir adamın geçimini keser. Yahut o adamı öldürür veya helak eder. Duvar, tanıdığı bildiği bir duvarsa onun sahibi üzüntü ve keder içinde ölür. Bazıları da duvar ancak yumuşaklıkla yola gelen saltanat sahibi ve kuvvetli bir kimsedir, demişlerdir.

  Duvara bakıp onda suretini gören kimse ölür ve ismi kabri üzerine yazılır. Elinde altından bir bilezik olduğu halde bir duvar üzerinde oturduğunu görse, yüksekliğe, şerefe, servet ve rütbeye kavuşur. Kerpiçten bir bina yaptığını gören kimse iyi amelde bulunur. Rüyada duvardan su çıkması, erkek kardeş veya hanımın akrabaları tarafından gelecek üzüntü ve kederdir.

 3. 3
  Misafir
  komşumun apartmanımızın duvarına tırmanarak sarmaşık ağacını budadığını ğördüm

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bir riyayı birisinin tabir edebilmesi için ayrıntılı bir şekilde bilgi verilmesi gerekir. bu şekilde kısacık bir açıklama ile yorum yapamam.

 5. 5
  Misafir
  Rüyada annemle bir evin duvarına tırmanmaya çalışıyoruz ben çıkıyorum ama annem kilolu olduğu için gelme yıkılır diyorum gerçektende annem gelmeye çalışınca duvarın bazı kısımları yıkılıyo ama bize hiç bişiy olmuyo sonra biz duvara yine tırmanmaya çalışıyoruz

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Bu hayırlı bir rüyadır. Bu rüyan gerçek anlamda da önüne çıkan bazı engelleri aşacağına ve sorunların üstesinden Allah'ın izniyle gelebileceğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Allah sizden razı olsun çok teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun☺️

 8. 8
  Misafir
  Rüyamda birileri beton dökmüş ev yaptırıyor bende ayaklarimla basınca 3 kere iz oluyor daha sonra duvardan çıkarak kaçıyorum görmesin diye

 9. 9
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın en doğru yorumu kişinin durumuna göre yorumlanmasıdır. Genel bir manada ise, bu rüya gönül ilişkisi olan kimseler için sorunlarla karşılaştığına ama bunları olumlu bir şekilde atlatacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder

rüyada duvara tırmanmak

rüyada duvara çıkmak

rüyada düz duvara tırmanmakrüyada binaya tırmanmakrüyada duvara tırmandığını görmekrüyada yüksek duvara tırmanmakrüyada düz duvara tırmandığını görmek