+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Kötü ve korkunç rüya görmemek için hangi dua okunur (güzel rüya görmek için okunacak dua) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Kötü ve korkunç rüya görmemek için hangi dua okunur (güzel rüya görmek için okunacak dua)

  Reklam
  Cevap: Kötü ve korkunç rüya görmemek için hangi dua okunur (güzel rüya görmek için okunacak dua) isimli yazı www.Mumsema.com

  vallahi abi bende 14 yaşinda bir çocuğum kaç gecedir kötü rüyalar görüyorum fatiha süresini okuyorum yatarken ama yine aklıma gelior o gördüğüm rüya bunun için yastığımın altına sure kitabları koydum 1.2 tane baktım uyuyamıcak gibi oldum o dua kitabını aldım başladım okumaya onu okurken uyuya kalmışımbide yatmadan önce abdest aldım yasin suresini okumaya başladım ondan sonra tekrar yasin suresini dinledim allahım hiç kimseye kötü rüya gördürmesin AMİN!!!!!

 2. Misafir

  Cevap: Kötü ve korkunç rüya görmemek için hangi dua okunur (güzel rüya görmek için okunacak dua)


  Reklam  Ayetel kürsi okurum her gece yatmadan önce ama bazen etki etmeyebilir eğer çok korkarsanız mümkünse korkmayı bırakıp Allaha'a güvenip nas okuyun çok etki eder.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
korkulu rüya görmemek için okunacak dua,  rüya görmemek için okunacak dua,  korkunç rüya görmek,  Kötü rüya görmemek için hangi dua okunur,  rüyada korkunca okunacak dua,  korkunç rüya görmemek için okunacak dua ,  gece korkunca okunacak dua