+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamda Mayın Gördüm Ne Anlama Geliyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. eyvahh
  Emekli

  Rüyamda Mayın Gördüm Ne Anlama Geliyor

  Reklam
  Sual: rüyam da büyük alışveriş merkezindeyim yemek yemek için kendime bişeyler alıcam ben dolandıkça her yer de merdiven var bulamıyorum restorant bölümünü bi adama soruyorum bana diyor ki bu merdivene basarsan ölürsün sakın ayağını değmesin diyor bunu da kimseye deme diyor ne anlama geliyor ? 2. meçhul_100
  ˙·٠• FiLiSTiN•٠·˙

  --->: Rüyamda Mayın Gördüm Ne Anlama Geliyor


  Reklam  Cevap: Rüyada mayın görmek, düşman edinmeye, kuyu kazan kimseyle bir arada bulunmaya yahut fitne, fesat ekici arkadaşlıklara sahip olmakla delalet eder.

  Rüyada mayın patlaması, bilinenin ortaya çıkmasına, malumun ilanına ve örtbas edilmiş gerçekle beklenmedik anda yüzleşmeye delalet eder.

  Rüyada mayın temizlemek, iş dolayısıyla seyahate çıkmakla yahut davet alınan bir yere zorunluluktan dolayı gitmeye delalettir.

  Rüyada mayın bulmak, sorumluluktan kaçarak geri planda durmaya, günü kurtarmaya yahut içinde bulunulan zamanı değerlendirirken geleceğe yatırımı ihmal etmeye delalet eder.

  Rüyada mayın tarlası görmek, çok arzulanan bir isteğin, dileğin kabul olmasıyla, işe kabul edilmekle ya da okul tercihinde bulunarak muvaffak olmaya delalet eder.

 3. eyvahh
  Emekli
  Allah razı olsun bu ne hız doğrusu hemen cevap beklemiyordum çok teşekkür ederim

 4. meçhul_100
  ˙·٠• FiLiSTiN•٠·˙
  AMİN...Rabim cümlemizden razı olsun...Bu hızda Mumsema.com'un ayrıcalığıdır

+ Yorum Gönder