+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Bacağımın Kıllandığını Hafis Kıllandığını Ve Yeni Aldırmıştım Ama Beni Kandırmışlar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Bacağımın Kıllandığını Hafis Kıllandığını Ve Yeni Aldırmıştım Ama Beni Kandırmışlar

  Reklam
  Sual: Rüyada Bacağımın Kıllandığını Hafis Kıllandığını Ve Yeni Aldırmıştım Ama Beni Kandırmışlar Böyle Değildi Diyorum. Burde Arada Bana ğırbasan Denen şey Geliyor Korkuyorum. Sürekli Işyerimi Görüyorum Ordakilerin Bana Kötü şeyler Yaptığını Görüyorum
  Ama Masamın Etrafını Güzel Biblolar Var Hayırmı şermi Bilemedim ? 2. İsrâ
  İsrâ

  --->: Rüyada Bacağımın Kıllandığını Hafis Kıllandığını Ve Yeni Aldırmıştım Ama Beni Kandırmışlar


  Reklam  Cevap: forumda rüya tabiri yapmiyoruz sadece güvendigimiz imam nablusinin yorumlarini verebilirim

  KILLAR

  Vücudunun kıl bitmeyen yerlerinde kıl çıktığını görmek, borca girmeye ve sonra bu borçları ödeyeceğine delalet eder. Koltuk altı veya kasık tüylerini tıraş etmek, dinde ibadetinin devamlılığına, bir rivayete göre de, muradının olacağına işarettir. Koltuk kıllarının uzadığını görmek, bir musibete uğrayacağına; bir rivayete göre şehvetine yenileceğine delildir. Kasık tüylerini yolmak hükümete ceza ödemeye; hamam otu ile kıllarının döküldüğünü görmek, dünyada mekruh olan bir işi işlediğine yorumlanır. Göğsünde veya arkasında kıllar bulunduğunu gören itibarını düşürecek bir harekette bulunur. Vücut kıllarının örülecek kadar uzadığını görmek, ticaretten ve kazançtan mal edineceğine delalet eder.

  İbn-i Kesir'e göre; dil üzerinde kıl bittiğini görmek, hikmet, ilim, iyi konuşma, şiir söyleme ve zeka ile yorumlanır. Burun deliklerinde kıl görmek mal ile yorumlanır.  *************


  KORKAK

  Rüyada korkak kimseyi görmek, gevşekliğe ve hastalıktan şifa bulmaya yorumlanır. Bazen de korkak kimseyi görmek, cesarettir.

  Rüyada korkaklık, haram kazanç ve çirkinlikten kaçınmaya yorumlanır.

  Rüyada korkmak, emniyet ve kurtuluştur. Korkmak tövbeye yorumlanır. Çünkü her korkan tövbe eder. Bazıları da bir kimse rüyada korktuğunu ve korkudan kaçtığını görse liderliğe kavuşur, derler.

  Rüyada birini korkutup tehdit ettiğini gören, korktuğu adamı hastalık, üzüntü ve kibir ile tehdit eder ve korkutur. Bazen de tehdit eden kimse hasta ise hastalıktan kurtulacağına, azalarının kuvvet kazanacağına yorumlanır.

  Rüyada birisi tarafından korkutulmak, korkutulanın korkutan üzerine zafer bulması ve ondan emin olması ile tabir edilir.

  Bazen de tehdit, aşık olmaya işarettir.  ****

  BİBLO

  Rüyada biblo görmek veya almak, istemeden kalbini kırdığınız bir kimseden iyilik görmeye işarettir.

+ Yorum Gönder
ruyada killandigini gormek