+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada eski sevgilimi bizim evde gördüm rüyamın yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada eski sevgilimi bizim evde gördüm rüyamın yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: mrb ben öncelikle kolay qelsin iii çalışmalar ben 21 yaşında bir delikanlıyım rüyamda eski sewgilimi bizim evde gördüm onun için odamda hazırlık yaptım kıyafetlerimi değiştirdim evde misafirlerde vardı onun ailesi de vardı evin içinde sürekli karşılaşıyoruz bakıp sonra devam ediyoruz anneme yardım ediyorum sonra uyandm sizce bu rüyanın yorumu nedir???
  şimdiden teşkkr ederm.... ? 2. esin-ti
  ♥• ραyLαşмακ güzéLdiя •♥

  --->: rüyamın yorumu nedir?


  Reklam  Cevap: eski sevgili??
  iyi ki ayrılmışsınız , flört kavramının dinimzde ki hükmünü bir araştırın derim kardeş..
  Rabbim böyle günahlardan korusun

 3. Misafir
  Merhaba ben 25 yaşında evliyim babam ile 5 yıldır gorusmuyoruz abim ablam ve ben onu öldü kabul ettik ruyama gelince annemin evinde babam ve amcam kötü kadınlarla cinsel münasebet geçiriyor ve ben çok sinirlenip tepki gösteriyorum babam yatakta ciril çıplak yatıyor amcam da yanında onların o kadınlarla ilişkiye girip girmediklerine bakıyorum penisleri kurumu diye sonra kavga ediyorum bi anda bi adam daha oluyor orda oda benim esimmis onu terk ediyorum ve eşyalarımı topluyorum bi oğlumuda alıp buyukbir sandala biniyorum ve sandal beyaz ama içi kara kara citalarla ayrılmış bi adam kullanacak onu ve adama babamgil burdami ilişkiye girdi diyorum susuyor oğlumla beni karşıya geçiriyor oğlum iki kere denize dusecekken kurtariyorum ve eğlence oluyor gittiğimiz yerde ve bir anda heryer karanlık patlama sesleri karşıda bir dağ ve üzerine ay düşüp patlıyor bulut dev bir insan şeklini alıyor ve patlama sonucu insan gibi yere düşüp ölüyor birden füze ve savaş uçakları şehre saldırıyor yabancı askerler beyaz eski arabalardan inip herkese ateş ediyor dört yaşında olan oğlumu alıyorum ve kaçıyorum oğlum kucagimda ve ben deli gibi kaçıyorum olay eskisehirde olurken kactigim yerler ankara ara sokaklardan gizli yerlerden gidiyorum akrabalarımdan vurulanlar oluyor ama ben oğlum kucagimda kaçıyorum oğlum kucagimda uyumus ve uyanmiyor yorulan kollarim yorulmuyor daha hızlı kaçıyorum ve biran saklandim asker geldi uyandım kalktığımda çok hızlı atıyordu kalbim çok telasliyim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bu rüyanın her bir anında anlamları olan bir rüyadır. Sizin için yinede hayırlıdır endişelenmeyin. Bu rüyalar genelde sizinle birlikte toplumsal olaylara işaret eder. Yaşanacak üzücü olayların olacağına ama sizin Allah'ın izniyle bu sıkıntılı dönemleri atlatacağınıza ve selamete ulaşacağınıza tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  mrb ben ruyamda eski sevgilimi gördüm okulda yurtta beni takip ediyordu sürekli sonra ben eve geldim kendi evime evin icinde geziyodu git diyorum gitmiyor yorumlarsanız sevinirim

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Rüyada takip edilmek, gerçek hayatta benzer şekilde kendisinden rahatsız olduğun birisinin varlığına işaret eder. Eski sevgiliyi görmek ayrıca sevineceğin gelişmelere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder