+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyanın gerçek çıkması şans mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyanın gerçek çıkması şans mıdır?

  Reklam
  Yorum: Rüyanın gerçek çıkması şans mıdır? isimli yazı www.Mumsema.com

  Merhaba hocam. Ruyada olu senden ne zaman geleceyini sormasi, senin ise 10 yil sonra gelicem demenin anlamı nedir çok korkuyorum. Aslında babam gordu ruyayi ve daha yeni vefat eden anannesi sordu bu soruyu ona. Ben sadaka verdim. Namaz kilarken hep dua ettim. Şerrinden Allaha sığındım hocam nolur yardimci olunuz

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyanın gerçek çıkması şans mıdır?


  Reklam  Merhaba. Bu rüya hayırlıdır. Genellikle bu uzun bir ömre işaret eder ve verilen tarihlerin bir anlamı yorumu bu konularda pek olmaz. Allah'tan hayırlısını dileyin en doğrusunu da en ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda sevdigim oglani gordum bi konu hakkinda konusurken senle ben olamayiz dedi sen beni bosver dedi gercek olacak diye cok korkuyorum 5 de filan uyandim uyuyamiyorum lütfen bi yorumlayin

 4. arifselim
  Yönetici
  Genellikle sevdiği kişiyi görmek güzel ve sevinçli haberler almaya yorumlanır. Bu rüya Onu çok düşünmene, gerçek hayatta var olan korku ve endişelerine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  merhaba
  ben birkaç hafta önce rüyamda bir okul geziyordum. bugün kpss için sınava girdim. bu okul ile rüyamdaki okul aynıydı. Merdivenler, merdivenlerin yeri, kapılar... Şuan hala şaşırıyorum. böyle şeylerin olması normal mi?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Zaman zaman öyle rüyalar görülmesi normaldir. Bir çok kimsede görülebilir. Bazen başka bir yerin bilinçaltında kalmasından dolayı olsa bile rüyada görmekle de olabilmektedir.

 7. Misafir
  Ben ruyamda bir bos bir ev gordum sonra gezerken gercek ten o evi gordum cok sasirdim bu ne anlama geliyo

  Ruyada gordugum ev i gercek hayatta gordum

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaların zaman zaman görülmesi normaldir. Bazen rüyalar geleceğe dair işaretler verebilirler. Ama bundan başka anlamlar çıkarmak ve gördüğüm her rüya çıkar anlamı kesinlikle yoktur.

 9. Misafir
  Hayırlı gunler
  Ben rüyamda 3 sene kadar once sevgili olmadigim hatta bir türlü yüz yüze tanıyamaldigim ama konuştuğum biriyle sozlenirken gordum ve daha sonra 4 gün sonra bu sefer babamla tanisiyordu . Ve en sonunda istihare ye yattı arkadaşım benim için Rüyada benle ilgili pek birsey görmemiş sadece ona hayırlı haberlerim var diye geldigimi görmüş 😊 bu ne anlama geliyor ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Öyle bir durum için istihare olmaz. Gördüğün rüyalar hayırlıdır ancak bundan başka anlamlar çıkarmak doğru değildir. Bu rüya gerçek hayatta da güzel gelişmeler yaşamak anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhabalar
  Ruyamda sevgilimi gruyorum surekli . Ruyadayken soyle iluyor surekli : Ben clisirkn o bir servis arabasının içinde oturuyor ve bna bakiyodu hemde sgara iciyodu Snra kapı kapndi gitti
  Ya elimi tutuyo ya bakiyo 2 gecede bu rüyayı hep görüyorum ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkür ederim 

  Allah razi olsun emin olmak için kendim de yatacagim. Niyetim sadece hayırlı bir evlilik var mı yok mu diye ydi. İyi günler sagolun 

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Sevgiliyi rüyada görmek hayırlıdır. Çoğunlukla bu istediğin ve beklediğin hayırlı güzel gelişmeler olacağına alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

rüyaların çıkması

rüyaların gerçek çıkması

rüyası çıkan insanlar

rüyaları çıkan insanlar

rüyanın çıkması

rüyanın gerçek olması

ruyalarin cikmasi