+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada eski sevgili görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Yorum: Rüyada eski sevgili görmek

  Reklam
  Yorum: Rüyada eski sevgili görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Hocam simdi her ruya gelecege dair bir isaretmi veriyor?Yani neden ruya goruruz?

  Hocam bilincalti olsa ruyayi sıklıkla gorurdum ilk kez gordum

  Hocam guzel gelismedwn kastiniz nedir?misal?

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada eski sevgili görmek


  Reklam  Her rüya geleceğe dair işaret vermez bazen geçmiş ile ilgili de görülebilir. Bilinçaltı derken çok düşündüğün veya çok etkilendiğin bazı şeylerin rüyana girmesi demektir. Güzel gelişmeler demek, bu tür rüyaları görenler için rüya tabircileri bu ifadeyi kullanmışlardır. Ne olacağını Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Rüyamda geziyodum ablamla birden karşımda eski sevgilimi gördüm selam verdim oda aldı . Sonra biseyler yemek icin cafe ye gittik.Gözlerine bakiyodum baktıkça utanmış gibi gözünü kaçırdı.Orda durduk felan yukarda koltuk felan vardı.Eski sevgilim oraya uzandı. Bende yere yattım ustumu örttü. Ben sıcak diye istemedim ona örttüm.Sonra dışarı çıktım uzaklastik o evine gitti bende evime gittim. Acaba bu rüyanın anlamı ne olabilirki cevap verirmisiniz?

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan mutlu ve güzel günlerin geleceğine işaret eder. Allah'u tealadan isteklerinin kabul göreceğine ve huzur bulacağına delalet eden hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Uzun zamandır rüyamda görmüyordum sabah namazından sonra gördüm sevmediğim Bi kız vardı onu gördüm ilk aramızda tartıştık herşey senin yüzünden oldu falan diyorum o da yanımıza geldi geçiyordu tuttum kolundan başka odaya götürdüm konuşmaya başladım öpmeye başladı sonra sarıldı güzel cümleler söyledi barışmak için sonrada sende emine gibisin çok ağladın benim için Dedi emine kim dedim öncelerden Dedi ama sana dönme sebebim ilk sevgilinim senin o yüzden Dedi. Sonra Nasıl oldu bilmiyorum köy arabasına binip Ağrı'ya gittik daglAr hep yeşillikti ama heryer çiçekti rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya aynen rüyadakine yakın bir manada yorumlanır. Dargınlıkları bitirmeye, barışmaya işarettir. Ayrıca genel olarak duyduğunuz vicdan azabı nedeniyle hatalarınızı telafi etmek için bir adım atacağınıza tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. 19
  Misafir
  Selamun aleykum. Ben söz arifesinde bi takım kotulukler sebebiyle ayrıldıgim erkeği rüyamda gördüm. Camide karsilasmistik onunla. Onun elinde tesbih vardı uzun uzun bana baktı. Ben onu gordugum için şoka uğramış gibi aniden camiden koşarak uzaklastim.(kendisiyle kötü ayrıldığımız için). Tabiri nedir ?

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyayı gören kişinin bilinçaltı ve iç dünyası ile tabir edilir ve rüya sahibinin o kimseyi tamamıyla unutamadığı ve onu zaman zaman da olsa düşündüğü ve anılarında yaşattığı şeklinde yorumlanır. Bundan başka özel bir yorum çıkaramayız. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 21
  Misafir
  Rüyamda bi arkadaşın telefonunu arıyodum,kaybolmuştu. Ararken sevdigime sordum nerde diye. O da güldü bilmiyorum dedi. O arada ne oldu hic hatırlamıyorum sevdigim oturuyodu bana "bilerek bacagıma carpma" dedi sadece benim anlıcağım şekilde hafif gülerek. Bende "ne diyon be " falan derken dengemi kaybettim ve onun üstüne düştüm .İkimiz kendimizi yerde bulduk. Ve orda boynumu 2-3 kere öptü. "Kimse görmüyo" dedi. Ayağa kalktığımızda yine eski haline döndü ve beni terslemeye başladı. Bu rüya ne anlama geliyo acaba

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya birbirini gerçek hayatta seven sevgililer için sadece bilinç altına yerleşen ve sürekli insanın meşgul olduğu bir çok farklı düşüncelerden dolayı görülebilir. Özel bir yorumu yoktur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

rüyada eski sevgiliyi görmek islami

rüyada eski sevgiliRuyada eski flörtünü görmek