Konusunu Oylayın.: Dinde hastalığın karşılığı

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Dinde hastalığın karşılığı
 1. 06.Ağustos.2016, 15:12
  1
  Misafir

  Dinde hastalığın karşılığı


  Dinde hastalığın karşılığı Mumsema hocam ben dini bütün bir insanım .30 yaşındayım 18 yıldır adet görüyorum .adet olduğumda dört veya beş gün kelimenin tam anlamıyla can çekişiyorum .o kadar şiddetli ağrılarım oluyor ki yerimde duramıyorum ve bu gece gündüz sürüyor .birçok defa doktora gittim ama yapacak birşey yokmuş . hiç isyan etmedim bu duruma .şimdi allahın yaratmış olduğu bu düzenden dolayı her ay yaşadığım bu durumun bana allah katında ne gibi bir karşiliği var . çünkü bunun boşuna olmadığını düşünüyorum . bu konuda herhangi bir bilginiz varsa beni aydınlatmanızı rica ediyorum .


 2. 06.Ağustos.2016, 15:12
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  hocam ben dini bütün bir insanım .30 yaşındayım 18 yıldır adet görüyorum .adet olduğumda dört veya beş gün kelimenin tam anlamıyla can çekişiyorum .o kadar şiddetli ağrılarım oluyor ki yerimde duramıyorum ve bu gece gündüz sürüyor .birçok defa doktora gittim ama yapacak birşey yokmuş . hiç isyan etmedim bu duruma .şimdi allahın yaratmış olduğu bu düzenden dolayı her ay yaşadığım bu durumun bana allah katında ne gibi bir karşiliği var . çünkü bunun boşuna olmadığını düşünüyorum . bu konuda herhangi bir bilginiz varsa beni aydınlatmanızı rica ediyorum .


  Benzer Konular

  - Sağlık ve hastalığın kaderle ilişkisi nedir

  - Dinde aşırı gitmekten sakının. Çünkü sizden öncekiler, ancak dinde aşırı gitmekle yok oldular.

  - Dinimizde aşırılık nedir? Dinde aşırı gitmek ne demektir? Dinde aşırılıktan kasıt nedir?

  - Rahatsızlanmanın ve Hastalığın Sevabı

  - Hastalığın Kökü ve Onunla Mücadelenin Gerekliliği

 3. 07.Ağustos.2016, 13:54
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 23,951
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Dinde hastalığın karşılığı
  Değerli hanım kardeşim. Allah acil şifalar eylesin. Şifası ve çaresi olmayan hiç bir hastalık yoktur. Başka uzman kadın doktorlara gitmeni ve tedavi çaresini aramanı tavsiye ederim. Diğer yandan insanın ayağına batan küçücük bir dikenden göze giren bir toz tanesine varıncaya kadar müslümana rahatsızlık ver herşey ama herşey mutlaka ona sevap kazandırır ve günahlarından temizlemiş olur. Bu konuda onlarca hadisi şerifler vardır. Allah yardımcın olsun.


 4. 07.Ağustos.2016, 13:54
  2
  Yönetici  Değerli hanım kardeşim. Allah acil şifalar eylesin. Şifası ve çaresi olmayan hiç bir hastalık yoktur. Başka uzman kadın doktorlara gitmeni ve tedavi çaresini aramanı tavsiye ederim. Diğer yandan insanın ayağına batan küçücük bir dikenden göze giren bir toz tanesine varıncaya kadar müslümana rahatsızlık ver herşey ama herşey mutlaka ona sevap kazandırır ve günahlarından temizlemiş olur. Bu konuda onlarca hadisi şerifler vardır. Allah yardımcın olsun.

+ Yorum Gönder