+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Oruç Soruları Kategorisinden Oruçluyken malesef cünüp oldum bu akşam iftardan sonra gusül abdesti aldım acaba ne.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Oruçluyken malesef cünüp oldum bu akşam iftardan sonra gusül abdesti aldım acaba ne..

  Reklam

 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: oruçluyken malesef cünüp oldum bu akşam iftardan sonra gusül abdesti aldım aca


  Reklam  Cevap: Cünüp olduktan sonra bir namaz vaktini geçirmeden gusletmek gerekir. Kazaya kalan orucunuzu da Ramazan Bayramından hemen sonra ilk fırsatta kaza etmeniz sizin için en hayırlısıdır.

 3. Misafir
  oruçluyken maalesef isteğe bağlı cünüp oldum çok azdım kendime söz geçiremedim cünüp olmamak için çok uğraştım ama olmadı en sonunda cünüp oldum şuan çok pişmanım ne yapmalıyım ???

 4. Misafir
  oruçluyken maalesef isteğe bağlı cünüp oldum çok azdım kendime söz geçiremedim cünüp olmamak için çok uğraştım ama olmadı en sonunda cünüp oldum şuan çok pişmanım ne yapmalıyım ??? nolur ya söyleyın yıne orucuma devam etsem birşey olurmu ama çok pişmanım (

 5. Misafir
  isteksiz boşalmak orucu bozmaz ama istekli olarak yaparsan kefaret gerektirir .

 6. Misafir
  hocam bir sorum olacaktı yardımcı olursanız çok memnun olurum ben ramazanın2. gününde rüyamda cnüp oldum oruç tutugum için abdest alma konusunda terddütte kaldım ama orucumu bozmadım ıftardan sonra abdest aldım acaba orucum bozuldumu kaz yapmam gerkıyor mu hocam aslında benım asıl sorum o gun abdestimi iftardan sonra aldım hemn almam gerktıgını bılmıodum lutfen yardımcı olun orucuma dewam edıyımmı yoksa orucum bozuldumu ruyamda olan birşey yuzunden orucumun bozulmasını ıstemem hocam yardımcı olursanız sewinirim...

 7. Misafir
  Oruçluyken cunup öğle ezanindan sonra gusül abdesti aldim orucum bozulmusmudur yoksa orucun dewam mi ediyordur

 8. Misafir
  Hocam ikindi de cunup oldm ama iftarda gusullensem ölümü

+ Yorum Gönder