+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Oruç Soruları Kategorisinden Bir şey düşünürken zevk suyu akarsa oruç bozulurmu ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Bir şey düşünürken zevk suyu akarsa oruç bozulurmu ?

  Reklam
  Cevap: Bir şey düşünürken zevk suyu akarsa oruç bozulurmu ? ile ilgili yazı Yudumla.com
  1 - İsteyerek meni geldiği zaman 61 oluyomuyuz yoksa oruca devam edip kefaretmi gerek

  1 - Telefonla konuşurken erkek arkadaşım , telefondan beri öpmeye başladı ve benden yoğun bir şekilde akıntı akti çok hoşuma gittiği için ben de onu öpmeye başladım telefondan beri . Onun da zevk suyu akmış benim de alan zevk suyuydu sanırım . Böyle olması orucu bozar mi ve keffaret orucu gerektirir mi ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  1- Bir ramazanda ve iki ayrı günde oruçluyken isteyerek boşalma olursa ilk önce 60 gün kefaret orucu ile kaç gün bozmuşsan o günler kaza etmen gerekir. Eğer tek bir sefer olursa sadece bir gün kaza gerekir.

  2- Bu yaptığınız şey zaten caiz değildir haramdır. Meni gelmedikçe bu gelen zevk suları cünüp yapmaz ve orucu da bozmaz.

 3. Misafir
  Mezi necaset midir? Yani çamaşırı değiştirmeden namaz kalınabilir mi?

 4. Misafir
  Mezi necaset midir? Yani çamaşırı değiştirmeden namaz kalınabilir mi?
  Mezi idrarla aynı hükümdedir. Değdiği yeri yıkamak veya değiştiröek gerekirç

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
oruçlu iken zevk suyu gelirse oruç bozulur mu,  zevk suyu orucu bozar mı,  zevk suyu orucu bozar mı cübbeli,  zevk suyum geldi orucum bozulur mu,  zevk suyu orucu bozarmi,  oruçluyken zevk suyu gelirse oruç bozulur mu,  hastalıktan dolayı sperm akarsa oruç bozulur mu