+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Oruç Soruları Kategorisinden Bir şey düşünürken zevk suyu akarsa oruç bozulurmu ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Bir şey düşünürken zevk suyu akarsa oruç bozulurmu ?

  Reklam
  Cevap: Bir şey düşünürken zevk suyu akarsa oruç bozulurmu ? isimli konu Mumsema.com
  1 - Ya arkadaşlar benim mezi dir nedir işte o geldi orucu bozar mı

  2 - Oruçluyken rüyalanmak orucu bozarmı


  3 - Mastürbasyon yaparken bi şey akmasa da oruç bozulur mu?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  1- Mezi yani zevk sıvısı orucu bozmaz sadece namaz abdestini bozar ve cünüp yapmaz.

  2- Uyku halinde iken boşalmakla oruç bozulmaz.

  3- Meni çıkmadığı sürece oruç bozulmaz. Ama böyle yapmak orucu riske atmak demektir.

 3. Misafir
  1 - Arkadaşlar bi video gördüm ama mastürbasyon yapmadımyapmadim zevk suyu geldi orucumu bozarmi? ??

  2 - oruçluyken penisle oynayınca mezi gelmesi orucu bozar mı? meni gelmedi tam şehvet anında penisi bırakınca meni gelmedi ama 1 damla mezi geldi sadece?

  3 - Ben oruçluyken bir kere mastürbasyon yaptim ve orucu bozduğunu bilmiyodum ve sonrasında kazasinin yapilmasi gerektigini ogrendim geçende yatarken dusunce vardi aklimda sonra kendiliginden akinti geldi simdi bunun icin kefaretmi kazami gerekir yada bisey gerekmiyosa orucumu bozarmi cevaplarsaniz sevinirim şimdiden tesekkur ederim.

 4. Fetva Meclisi
  Moderatör
  1 - Bu durumunuzdan dolayı orucunuz bozulmaz


  2 - Mezi gelmesinden dolayı orucunuz bozulmaz ama bu durumunuzdan dolayı orucunuzu tehlikeye atmaktasınız. Bu tür şeylerden kaçınmanız gerekir.


  3 - uyuka cunüp olamk oruca zarar vermez. Uyandığınız zaman cunüp olduğunuzu hissettiğinizde gusül abdesti alarak orucunuza devam ediniz..

 5. Misafir
  Ben karsi cinsle konusurken istemednde olsa sehvetli bişey konusmadigim halde istemeden zevk suyu geliyor orucu bozarmi guslu gerektirirmi

 6. Fetva Meclisi
  Moderatör
  karşı cinsle konuşulduğu zaman Zevk suyunun gelmesi orucunuza zarar vermez. Ama Allah muhafaza sizleri farklı kötülüklere büyük günah olan zinaya sevk edebilir. Bu durumdan kaçınmanızı tavsiye ederiz...

 7. Misafir
  1 - Ben kiz arkadasimla yazisiyordum bi baktim ic camasirimda damla vardi sıktirinca da kucuk bir damla geldi orucum bozuldu mu ve gusul almam gerekir mi


  2 - Öpuserek ve ustune cikarak zevk suyu gelmesi ama ic camasir az islanmis olan bayanin orucu bozulur mu ne yapmasi gerekir

 8. arifselim
  Yönetici
  1- Meni değilse zaten hiç bir şey gerekmez. Eğer meni akmışsa ve hiç dokunmadan kendi kendine gelmişse sadece gusül gerekir orucun bozulmaz.

  2- Normalde de haram olan bu fiiller Oruçlu bir insan için kat kat daha büyük günahtır. Meni çıkmadığı sürece oruç bozulmaz ama o orucun sevabından ne kalmıştır artık onu Allah bilir.

 9. Misafir
  Sadece masturbasyon yapmak kabaca 31 çekmek herhangi sıvı gelmediğinde orucu bozarmı yada ne gibi zararı olur veya sadece mezi gelirsede bozulur mu ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Mezi ile oruç bozulmaz. Meni gelmese yine oruç bozulmaz ve gusül almayı da gerektirmez. Ama bu her açıdan orucun sevabını yok eder ve orucu riske sokar.

 11. Misafir
  1 - Erkeğim orucluyken çok az su geldi bişeyler düşünürken,orucum bozulmuş mudur? Kazası gerekir mi

  2 - Kız arkadasimla sehvetli konusurken zevk suyu akdi gusul gerekirmi orucum bozulurmu

 12. arifselim
  Yönetici
  1- Bu sıvının ne olduğunu belirtmen lazım. Eğer hiç dokunma ve sürtünme yoksa gelen meni olsa bile oruç bozulmaz sadece gusül gerekir.

  2- Zevk suyu yani meziden dolayı cünüp olunmaz ve gusül de gerekmez.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
oruçlu iken zevk suyu gelirse oruç bozulur mu,  zevk suyu orucu bozar mı,  zevk suyu orucu bozar mı cübbeli,  zevk suyum geldi orucum bozulur mu,  zevk suyu orucu bozarmi,  oruçluyken zevk suyu gelirse oruç bozulur mu,  hastalıktan dolayı sperm akarsa oruç bozulur mu