Konusunu Oylayın.: Duanın kabul olduğunun işaretleri

5 üzerinden 4.67 | Toplam : 3 kişi
Duanın kabul olduğunun işaretleri
 1. 08.Ağustos.2016, 10:45
  1
  Misafir

  Duanın kabul olduğunun işaretleri


  Duanın kabul olduğunun işaretleri Mumsema İyi günler, ben son bir iki haftadır ikimizde birbirimizi sevdiğimiz halde, sevdiğimle problemler yaşıyordum ve hiç etmediğim kadar dua ettim, namaz kıldım. Dün araştırırken ya mucib tesbihatını buldum ve 1524 kere çektim. Her duamda ve tesbihatımda bir rahatlama hissettim, annem gelip sende bir ağırlık var kaç gündür ne oluyor diye sordu. Sürekli bir sıcak basma durumum da var. Bu gece rüyamda sevdiğimi gördüm, olmasını istediğim gibi. Fakat çocuğun tarafında hala bir hareket yok, mesaj atıp aramadı. Bu rüyamın kabul olacağına dair bir işaret midir? Çok istediğim bir şey için daha ne tür tesbihatlar ve dualar yapabilirim? Teşekkür ederim.


 2. 08.Ağustos.2016, 10:45
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  İyi günler, ben son bir iki haftadır ikimizde birbirimizi sevdiğimiz halde, sevdiğimle problemler yaşıyordum ve hiç etmediğim kadar dua ettim, namaz kıldım. Dün araştırırken ya mucib tesbihatını buldum ve 1524 kere çektim. Her duamda ve tesbihatımda bir rahatlama hissettim, annem gelip sende bir ağırlık var kaç gündür ne oluyor diye sordu. Sürekli bir sıcak basma durumum da var. Bu gece rüyamda sevdiğimi gördüm, olmasını istediğim gibi. Fakat çocuğun tarafında hala bir hareket yok, mesaj atıp aramadı. Bu rüyamın kabul olacağına dair bir işaret midir? Çok istediğim bir şey için daha ne tür tesbihatlar ve dualar yapabilirim? Teşekkür ederim.

 3. 14.Ağustos.2016, 01:03
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,564
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Duanın kabul olduğunun işaretleri
  İyi günler kardeşim. Sevmek insanın elinde olmayan bir duygu olabilir ancak sende kendini tamamen duygularına esir etmemelisin. İzzetini koru, Allah'a tevekkül edip dayan ve ondan hayırlısını isteyebilme iradesini göster. Güçlü ol ve ya rabbi eğer bu kişi hakkımda hayırlı ise aramızı ıslah eyle yok eğer hayırlı değilse beni bu dertten kurtar de. Allah yardımcın olsun.


 4. 14.Ağustos.2016, 01:03
  2
  Yönetici  İyi günler kardeşim. Sevmek insanın elinde olmayan bir duygu olabilir ancak sende kendini tamamen duygularına esir etmemelisin. İzzetini koru, Allah'a tevekkül edip dayan ve ondan hayırlısını isteyebilme iradesini göster. Güçlü ol ve ya rabbi eğer bu kişi hakkımda hayırlı ise aramızı ıslah eyle yok eğer hayırlı değilse beni bu dertten kurtar de. Allah yardımcın olsun.
+ Yorum Gönder