Konusunu Oylayın.: Lezbiyenlik günah mıdır? Nedir?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
Lezbiyenlik günah mıdır? Nedir?
 1. 08.Temmuz.2016, 11:35
  1
  Misafir

  Lezbiyenlik günah mıdır? Nedir?


  Lezbiyenlik günah mıdır? Nedir? Mumsema Bir lezbiyen olmak günah mıdır?Yoksa bu konuda günahı olması için sadece hemcinsiyle birlikte olması mı onu günaha sokar?Yani kısacası bir lezbiyen hemcinsiyle o tip bir ilişki yaşamayıp Allah yolunda gitse genede günahkar mı olur?


 2. 08.Temmuz.2016, 11:35
  1
  Misafir123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir123
  Misafir  Bir lezbiyen olmak günah mıdır?Yoksa bu konuda günahı olması için sadece hemcinsiyle birlikte olması mı onu günaha sokar?Yani kısacası bir lezbiyen hemcinsiyle o tip bir ilişki yaşamayıp Allah yolunda gitse genede günahkar mı olur?

 3. 19.Temmuz.2016, 15:32
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,993
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Lezbiyenlik günah mıdır? Nedir?
  Lezbiyenlik veya erkelerin birbirine yaklaşması olan lutilik aynı günahtır aynı şeydir. Kendi cinsi ile cinsel olarak bir araya gelmesi haramdır. Bunu yapmasa ve sadece buna özenti duysa buda elbette caiz değildir. Bir gün kendisini o günahı işlerken bulabilir. Bu haramların her türlüsünden ve düşüncelerinden sakınması gerekir. Allah yolunda giden bir insan elbette yinede hata işleyebilir ama bu hatalarını terketmelidir ve tövbe etmelidir.


 4. 19.Temmuz.2016, 15:32
  2
  Yönetici  Lezbiyenlik veya erkelerin birbirine yaklaşması olan lutilik aynı günahtır aynı şeydir. Kendi cinsi ile cinsel olarak bir araya gelmesi haramdır. Bunu yapmasa ve sadece buna özenti duysa buda elbette caiz değildir. Bir gün kendisini o günahı işlerken bulabilir. Bu haramların her türlüsünden ve düşüncelerinden sakınması gerekir. Allah yolunda giden bir insan elbette yinede hata işleyebilir ama bu hatalarını terketmelidir ve tövbe etmelidir.
+ Yorum Gönder