+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Nasıl Yapılır Kategorisinden Epoksi zemin kaplama nasıl yapılır Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Epoksi zemin kaplama nasıl yapılır

  Reklam
  Sual: Epoksi zemin kaplama nasıl yapılır

  Arkadaşlar bana acil bir şekilde epoksi zemin kaplamanın nasıl yapması gerektiği hakkında ayrıntılı bir yazı örneği paylaşabilir misiniz ? ? 2. Üstad
  Devamlı Üye

  Cevap: Epoksi zemin kaplama nasıl yapılır


  Reklam  Cevap: Epoksi zemin kaplama yapılışı

  Epoksi Zemin kaplama sertleştirici ile karıştırıldıktan sonra 1 saat içinde 20 derece ısısı olan bir ortamda uygulanır; uygulama 1 saat içinde tamamlanmalıdır ki sertleşip kullanılmayacak hale gelmesin. Daha sonra 10 saat olan kuruma süresinin ardından kullanıma hazırdır.

  Epoksi zemin kaplaması uygulanan yerler çok kolay bir şekilde temizlenir ve aynı zamanda dayanıklı bir zemin kaplama türüdür. Çok çeşit renge seçeneği de bulunan Epoksi Zemin Kaplaması çokda hoş dekoratif bir malzemedir. Epoksi Zemin Kaplamaları özellikle dekoratif olduğu için için göze hitap eden görsellik açısından çok farklı bir kaplama aracıdır. Ayrıca kaliteli epoksi zemin kaplama malzemesi kullanıldığında çok uzun ömürlü olabilmektedirler. Kolay kolay kırılma ve aşınma ile karşılaşamazsınız. Epoksi Zemin Kaplama kesinlikle koku yapmaz ve temizliği çok kolay yapılan bir malzemedir.

  Son yıllarda farklı tarz arayışlarında olan mimarlar tarafından evlerde de sıklıkla tercih edilen epoksi zemin kaplaması, değişen dekorasyon anlayışı ile bire bir örtüşmektedir. Çok geniş bir kullanım alanı olan ve sanayi zeminleri ile depoların yanı sıra süper market, atölye, satış reyonu, okul ve hastane gibi kapalı mekânlardan sonra artık evlerimizde de varlığını hissettiren epoksi zemin kaplama, mükemmel bir zemin kaplama sistemidir.

+ Yorum Gönder