+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Nasıl Yapılır Kategorisinden Çam sakızı ağda nasıl yapılır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Çam sakızı ağda nasıl yapılır?

  Reklam
  Sual: Çam sakızı ağda nasıl yapılır?

  Arkadaşlar bana çam sakızı ağda nasıl yapılır çam sakızı ağda da ne malzemeler kullanıldığı hakkında bilgiler paylaşabilir misiniz ? ? 2. yüzbin
  Devamlı Üye

  Cevap: çam sakızı ağda nasıl yapılır?


  Reklam  Cevap: çam sakızı ağda nasıl yapılır?

  Çam Sakızı Ağda


  Epilasyon yöntemleri arasında en eski ve kabul görenidir. Özellikle çam sakızı ağda nasıl uygulanır ve yapılışı hakkında kazanılan pratik bilgiler sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Yapımı oldukça kolay hazır kullanımlık paketleri marketlerden ve eczanelerden alarak kolaylık evde uygulayabilirsiniz. Farklı yöntemleri kullandıktan sonra yeni uygulamaya başlayanlar için biraz acı verici olabilecektir. Kıl köklerinin ilerleyen dönemde zayıflayacağı düşünüldüğünde oldukça rahat bir şekilde ağda yapılabileceği unutulmamalıdır. Çam sakızı ağda nasıl hazırlanır, genellikle hazır paketler üzerindeki kullanma talimatları uygulanarak yapılmalıdır. Diğer yöntemlerde yapıldığı şekilde ısıtılarak istenilen kıvama getirilen içeriği mermer bir zemin üzerinde istenilen forma sokabilmek için bir süre bekletmek gerekir.


  Çam sakızı ağda nasıl uygulanır

  Yapılışı oldukça basit olan yöntemdir. Sıcak suyun içerisinde bir süre bekleterek yumuşamasının ardından bez kullanılmayacağı için sert bir zemin üzerinde yapışmayacak şekilde ince plaka haline dönüştürülen ağdanın hazırlanırken hijyen kurallarına son derece riayet edilmesi gerekmektedir. Hazırlık aşamasında temizlik kurallarına riayet etmemek cilt sorunları başta olmak üzere bir çok hastalığa davetiye çıkarabilecektir. Çam sakızı ağda yapımı, için oluşturulan plakaların istenilen bölgeye iyi bir şekilde yapıştırılarak çekilmesi suretiyle epilasyon işlemi tamamlanır. Kıl köklerinin yönleri dikkate alınarak, seri uygulamalar yapılmalıdır.

  Epilasyonun güzelliğin yanı sıra sağlıklı bir cilt için düzenli şekilde ağda yapmak gerekir. Pürüzsüz bir cilt ve parlak görünüm için düzenli olarak aksatmadan uygulama yapmak gerekmektedir. Özellikle acının azaltılması için uygulanan pratik yöntemler ile birlikte sürekli olarak yapılan ağdanın kıl köklerini zayıflatarak zaman içerisinde çok daha rahat bir şekilde yapılmasını sağlayacağı unutulmamalıdır.

 3. Sumame
  Tombik Ammo
  çam sakızı makinayla yapılır genelikle dükkanlarda satırır

+ Yorum Gönder
çam sakızı ağda nasıl yapılır,  çam sakızı ağda,  çam sakızı ağda nasıl kullanılır,  camsakizi agda nasil yapilir,  çam sakızı ağda nasıl yapılır resimli,  çam sakızı nasıl kullanılır,  çam ağdası nasıl yapılır