Konusunu Oylayın.: İstiharede korkunç ve karışık şeyler görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
İstiharede korkunç ve karışık şeyler görmek
 1. 05.Kasım.2016, 15:48
  1
  Beger
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 05.Kasım.2016
  Üye No: 110127
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  İstiharede korkunç ve karışık şeyler görmek


  İstiharede korkunç ve karışık şeyler görmek Mumsema Selam Aleyküm hocam, Evlilik düşünüyorum yanlız kızı verirlermi hayırlımı Allah (c.c) Bilir gücümüzün yetmediğine hükmünü diledim ,renkler olarak 3 renk gördüm hisslerim gördüklerime karşı çok durgun ve içimde sanki boş bir kalp bomboş düşüncem vardı gördüğüm renkler siyah beyaz kırmızı idi ,ben anlam veremedim ,rüyamda direksiyon başında beyaz bir gömlek karanlık bir hava da ilerliyorum bir anda gözüme bir testere(bıçkı) her taraf karanlık sadece bıçkı görüyorum ve ardından bir kamyon kasası kapalı ayaktayım önümde oturmuş bir karı koca heralde karısı kocasının omuzlarından tutmuş ve Ada'mın üzerinde beyaz gömlek giymiş sol kolunda kan var ve uykumdan uyandığımda pek fazla bir değişim göremedim korkunç ve karışık bir rüya hislerimi etkilememişti rüyamın anlamını çıkaramıyorum bana yardımcı olurmusun teşekkür ederim Allah herşeyin hayırlısını versin umarım.


 2. 05.Kasım.2016, 15:48
  1
  Beger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Selam Aleyküm hocam, Evlilik düşünüyorum yanlız kızı verirlermi hayırlımı Allah (c.c) Bilir gücümüzün yetmediğine hükmünü diledim ,renkler olarak 3 renk gördüm hisslerim gördüklerime karşı çok durgun ve içimde sanki boş bir kalp bomboş düşüncem vardı gördüğüm renkler siyah beyaz kırmızı idi ,ben anlam veremedim ,rüyamda direksiyon başında beyaz bir gömlek karanlık bir hava da ilerliyorum bir anda gözüme bir testere(bıçkı) her taraf karanlık sadece bıçkı görüyorum ve ardından bir kamyon kasası kapalı ayaktayım önümde oturmuş bir karı koca heralde karısı kocasının omuzlarından tutmuş ve Ada'mın üzerinde beyaz gömlek giymiş sol kolunda kan var ve uykumdan uyandığımda pek fazla bir değişim göremedim korkunç ve karışık bir rüya hislerimi etkilememişti rüyamın anlamını çıkaramıyorum bana yardımcı olurmusun teşekkür ederim Allah herşeyin hayırlısını versin umarım.

 3. 06.Kasım.2016, 21:42
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,495
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: İstiharede korkunç ve karışık şeyler görmek
  Aleykum selam kardeşim. İstihare için ne açık manası olan bir rüya nede içine bir his doğmamışsa o zaman istihareyi tekrar etmelisin. Bu rüyan ve anlattıkların da zaten bunu gösteriyor. Ayrıca şunu da bilmek gerekir, istihare sonuçta ne bir farz nede vaciptir ve hatta garanti de değildir. Sadece en son çare olarak bir işaret için ümittir.


 4. 06.Kasım.2016, 21:42
  2
  Yönetici  Aleykum selam kardeşim. İstihare için ne açık manası olan bir rüya nede içine bir his doğmamışsa o zaman istihareyi tekrar etmelisin. Bu rüyan ve anlattıkların da zaten bunu gösteriyor. Ayrıca şunu da bilmek gerekir, istihare sonuçta ne bir farz nede vaciptir ve hatta garanti de değildir. Sadece en son çare olarak bir işaret için ümittir.
+ Yorum Gönder