+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Namaz Soruları Kategorisinden İşyerinde Namaz Kılmanın Engellenmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İşyerinde Namaz Kılmanın Engellenmesi

  Reklam
  Sual: Arkadaşlar ALLAH' ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Ben bir müddet işsiz kaldıktan sonra nihayet geçen hafta bir işyerinde çalışmaya başladım. Ancak işyerinde namaz kılınması gizli bir şekilde yasaklanmış bir durumda. Ben namazlarımı vaktinde kılamadığım için çok rahatsızım. Bu durumda işyerinde kılamadığım namazları kaza etmenin bana bir sorumluluğu var mı? Yoksa bu durum benim namazlarımı kazaya bırakmam için geçerli bir neden değilmi? Ne yapabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. ? 2. berf
  Üye

  --->: İşyerinde Namaz Kılmanın Engellenmesi


  Reklam  Cevap:
  Arkadaşlar ALLAH' ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Ben bir müddet işsiz kaldıktan sonra nihayet geçen hafta bir işyerinde çalışmaya başladım. Ancak işyerinde namaz kılınması gizli bir şekilde yasaklanmış bir durumda. Ben namazlarımı vaktinde kılamadığım için çok rahatsızım. Bu durumda işyerinde kılamadığım namazları kaza etmenin bana bir sorumluluğu var mı? Yoksa bu durum benim namazlarımı kazaya bırakmam için geçerli bir neden değilmi? Ne yapabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.
  Patronu ve işi Allaha tercih etmiş olmuyor musun?

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  Bu durumda işyerinde kılamadığım namazları kaza etmenin bana bir sorumluluğu var mı?
  elbette sorumlusun... vaktinde kılmadığın her nmaz için hesap vereceksin. patron ile konuşup namazların için izin almalısın olmazsa, kendine başka rızık kapısı ara.

 4. Ahmet
  Devamlı Üye
  Ya iş ya din olduğun kişinin kaç ayar olduğu ortaya çıkar.
  Allah imtihanımızı kolaylaştırsın.

+ Yorum Gönder