+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Namaz Soruları Kategorisinden Namazda yaşadığım garip bir olay Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Namazda yaşadığım garip bir olay

  Reklam
  Sual: s.a. arkadaşlar en son memleketimdeyken camiye gitmiştim. Yatsı namazı kılacaktım ve ilk 4 rekatını kıldıktan sonra seccademde bir çeşit insan figürü gördüm o an pek önemsemedim abraham lincolnün yandna profiline benziodu sonra yatsı namazının farzı için safları sıklaştırdığımızda oradaki seccadede de aynı yüz belirdi. O an bi kuşkuya düşdüm ne olabilir acaba diye ama üzerinden zmaan geçince pekde takmadım. Antalyaya geri döndüğümde ilk 2 hafta cuma namazını kaçırdım bugün gittiğimde ise gene aynı silüeti gördüm seccademde resimde çektim bi tane resim aşağıdadır. Farkedebilir misiniz bilmiyorum aşağıda keçi sakalı olan kafası biraz sol tarafa dönmüş bir resim önceki gördüklerime de çok benzio ve bana daha çok abraham lincolnün yüzünü hatırlatıyor. sizce bunlar bir tesadüf mü yoksa ben kuruntu mu yapıyorum. Belki kuruntu yapıyorum ama 3dür aynı yüz yada ona benzer yada benim benzettiğim diyelim karşıma çıkınca biraz şüphelendim açıkçası. Ne şekilde olursa olsun bir fikrinizi almak istedim şimdiden teşekkür ederim. ? 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Namazda yaşadığım garip bir olay


  Reklam  Cevap: kardeş bu bazen bizde de oluyor
  Namaz kılarken yada namaz dışında sanki resim olmadığı halde resim görür gibi oluyoruz.
  kesinlikle şekil falan yoktur sadece hayalden ibarettir.

 3. islamyolu
  Emekli
  İlginç resmi fark ettim. arkada bir resim daha var. kafasının üst tarafında benim başıma gelmedi hiç. yorum yapamayacam.

 4. karadamlalar
  Kesintili Üye
  kardeş muhtemelen senin bilinçaltına işlendiğindendir, veya bir süre öncesinde abraham lincoln hakkında bir şeyler okuyup izlediysen de olabilir.

 5. islamyolu
  Emekli
  kardeş muhtemelen senin bilinçaltına işlendiğindendir, veya bir süre öncesinde abraham lincoln hakkında bir şeyler okuyup izlediysen de olabilir.
  bende görüyorum ama resme bakınca

 6. tekturk
  Devamlı Üye
  Ne kadar dikkatlice baktiysamda bir surat felan göremedim, bilinc alti birsey , beyninde neye yorumlarsan onu görürsün, üzerinde durmamak gerek..

+ Yorum Gönder
seccadedeki suretler