+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Namaz Soruları Kategorisinden Anne ve babam namaz kılmıyorlar Namaza nasıl Teşvik edebilirim nasıl uyarmalıyım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Anne ve babam namaz kılmıyorlar Namaza nasıl Teşvik edebilirim nasıl uyarmalıyım

  Reklam
  Sual: Selamun Aleyküm Kardeşlerim
  Sizlerden çok önemli bir konuda yardım istiyorum.Konuya nasıl başlamalıyım bilmiyorum neyse benim aile içinde çok büyük problemlerim var özellikle de annemla babam arasında çok sorunlar var.İkisi de namaz kılmıyorlar ben de eğer bir ilk adım olarak namaza başlarlarsa kalplerinin biraz daha yumuşayacağını düşünüyorum ayrıca görevlerini de yapmış olacaklar belki de Allah namaz kılmadıkları için böyle bir şey vermiştir.Ama onları bu konuda kırmadım ve tesirli bir şekilde nasıl uyarmalıyım çünkü bir girişimimde hiç de hoş karşılanmadım hani sen mi bize öğreteceksin gibi bir tavır aldım yardımcı olurmusunuz ? ? 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Anne ve babam namaz kılmıyorlar Namaza nasıl Teşvik edebilirim nasıl uyarmalıyım


  Reklam  Cevap: sevgili kardeşim kendilerine güzel birşekilde ve usulünce yaklaş kendilerine yaşın küçük olsa dahi kırmadan ve üzerlerine gitmeden güzel öğütlerde bulunabilirsin vaaz konuları açabilir izlettirebilirsin.hareket ve seninde onlara güzel şekilde yaklaşımınla inşaallah fayda sağlayacaktır.

  sizlere çok değerli Alim Nureddin yıldız hocamızın vaazlarından tavsiiye etmeden geçemeyeceğim gerçektende çok faydalı olacaktır selametle kal.

 3. Misafir
  Selamun aleyküm kardeşim,
  Sizin dediğiniz gibi yaptım ama işe yaramadı namazı kilmazsa ne olacağını kilarsa ne kadar sevap olduğunu biliyor ama kılmıyor bana başka bir yöntem lazım

+ Yorum Gönder
namaza nasıl teşvik edilir