+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Namaz Soruları Kategorisinden Namaza durunca çocuğum anne lütfen namaz kılma diye yalvarıyor korkuyorum acaba neden böyle söylüyor ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Namaza durunca çocuğum anne lütfen namaz kılma diye yalvarıyor korkuyorum acaba neden böyle söylüyor ?

  Reklam
  Sual: syn ali bey benim ikibuçuk yaşında bir oglum var yaramaz bu okadarda önemli degil erkek çocukları genelde öyle oluyor bunun farkındayım.ama beni ürküten oglumun ben namaza durunca lütfen namaz kılma anneciğim diyerek aglamasıdır eliyle hayır lütfen kılma diyerek beni kaldırmaya zorlamasıdır bu beni ziyadesiyle endişelendirmekte.ve ayrıca çalışan bir anneyim.saygılar ALLAH'A emanet olun. ? 2. Hiss1
  Devamlı Üye

  Cevap: Namaza durunca çocuğum anne lütfen namaz kılma diye yalvarıyor korkuyorum acaba neden böyle söylüyor ?


  Reklam  Cevap: Kardeş bunu bilemeyiz. Çocuğuna neden diye sormayı denersen belki cevap alabilirsin. Harici durum olarak namazla ilgili kötü bir rüya görmüş olabilir ya da namazla ilgili yanlış bir olgu oluşmuş olabilir.

 3. Ercan
  Devamlı Üye
  2,5 yaşında bir çocuk. Belki yaptığınız hareketler onu korkutuyordur. Benim kızım da ellerimi yüzüme kapayıp açarken ciiiiik derdim sevmek için. Ondan korkardı.
  Mümkün olduğu kadar çocuğun olmadığı bir odada namaz kılmaya çalışın. Çocuğunuz size anne namaz kılma diyor,
  Allah ise "Namazı dosdoğru kılın, Allah'a karşı gelmekten sakının" (diye emredildi), toplanacağınız yer O'nun huzurudur. (En'am 72) diyor.
  Karar sizin.


+ Yorum Gönder