Konusunu Oylayın.: Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim.

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim.
 1. 12.Mayıs.2011, 23:18
  1
  Misafir

  Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim.


  Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim. Mumsema merhabalar benim derdim namaz.artık namaz kılamayacak pozisyona geldim.ne zaman namaza dursam içimden küfür ediyorum ağza gelmeyecek şekilde.namazı kan ter içinde bitiriyorum günaha girmenin sancısından her namazda gözlerim şişene kadar ağlıyorum.günlük hayatta savurmadığım küfürleri herkeze herşeye savuruyorum.artık dayanacak gücüm kalmadı.bu kötü sözleri nefsim mi söylüyor şeytandan mı geliyor anlamıyorum kahroluyorum bana yardım ederseniz sevinirim.


 2. 12.Mayıs.2011, 23:18
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  merhabalar benim derdim namaz.artık namaz kılamayacak pozisyona geldim.ne zaman namaza dursam içimden küfür ediyorum ağza gelmeyecek şekilde.namazı kan ter içinde bitiriyorum günaha girmenin sancısından her namazda gözlerim şişene kadar ağlıyorum.günlük hayatta savurmadığım küfürleri herkeze herşeye savuruyorum.artık dayanacak gücüm kalmadı.bu kötü sözleri nefsim mi söylüyor şeytandan mı geliyor anlamıyorum kahroluyorum bana yardım ederseniz sevinirim.


  Benzer Konular

  - Ben Nasıl bir Müslümanım kendimden bile nefret eder hale geldim

  - Babam her göreve gittiğinde bombalı saldırıda ölecek diye korkuyorum yaşayamaz hale geldim

  - Namazlarımı tam kılmıyorum ama nasıl bu hale geldim bilmiyorum

  - Fazlaca vsveseye kapılmış biriyim herşeyi başıma dert yapıyorum içimden sürekli kötü düşünceler geçi

  - Nükte İki yüzlüleri artık sever hale geldim

 3. 13.Mayıs.2011, 07:01
  2
  Muhasibi
  Editör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,810
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 160
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim.
  Kardeşim insan güzel ameller peşinde olduğu sürece şeytan insanı rahat bırakmaz sen ibadet ettikçe şeytan sana etme der. Şeytan senin içine hiç olmadık şeyler sokar ama sen hep içimden kötü şeyler geçiyor namazda huşum bozuluyor artık namaz kılmayacam dersen o zaman şeytana yenik düşmüş olursun ve bundan galip çıkacak kişide kendisi olur onun için değerli kardeşim içinden ne kadar kötü şeyler geçse sen o kötü şeyleri fiili olarak hayata geçirmediğin sürece sana günah yazılmaz.
  Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim... 4. 13.Mayıs.2011, 07:01
  2
  Editör  Kardeşim insan güzel ameller peşinde olduğu sürece şeytan insanı rahat bırakmaz sen ibadet ettikçe şeytan sana etme der. Şeytan senin içine hiç olmadık şeyler sokar ama sen hep içimden kötü şeyler geçiyor namazda huşum bozuluyor artık namaz kılmayacam dersen o zaman şeytana yenik düşmüş olursun ve bundan galip çıkacak kişide kendisi olur onun için değerli kardeşim içinden ne kadar kötü şeyler geçse sen o kötü şeyleri fiili olarak hayata geçirmediğin sürece sana günah yazılmaz.
  Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim...


+ Yorum Gönder