+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Namaz Soruları Kategorisinden Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim.

  Reklam
  Sual: merhabalar benim derdim namaz.artık namaz kılamayacak pozisyona geldim.ne zaman namaza dursam içimden küfür ediyorum ağza gelmeyecek şekilde.namazı kan ter içinde bitiriyorum günaha girmenin sancısından her namazda gözlerim şişene kadar ağlıyorum.günlük hayatta savurmadığım küfürleri herkeze herşeye savuruyorum.artık dayanacak gücüm kalmadı.bu kötü sözleri nefsim mi söylüyor şeytandan mı geliyor anlamıyorum kahroluyorum bana yardım ederseniz sevinirim. ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Ne zaman namaza dursam içimden küfür geçiyor Namaz kılaz hale geldim.


  Reklam  Cevap: Kardeşim insan güzel ameller peşinde olduğu sürece şeytan insanı rahat bırakmaz sen ibadet ettikçe şeytan sana etme der. Şeytan senin içine hiç olmadık şeyler sokar ama sen hep içimden kötü şeyler geçiyor namazda huşum bozuluyor artık namaz kılmayacam dersen o zaman şeytana yenik düşmüş olursun ve bundan galip çıkacak kişide kendisi olur onun için değerli kardeşim içinden ne kadar kötü şeyler geçse sen o kötü şeyleri fiili olarak hayata geçirmediğin sürece sana günah yazılmaz.
  Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim...


+ Yorum Gönder
namazda küfür,  namazda kufur