+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Namaz Soruları Kategorisinden Okulda Namaz, kardeş kavgası ve film izlerken göz zinası hakkında bircok sorunum var Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Okulda Namaz, kardeş kavgası ve film izlerken göz zinası hakkında bircok sorunum var

  Reklam
  Sual: aklımda şüphe düşen birçok soru var hepsine cevap verirseniz cok mesut olucağım.
  1. Okul yüzünden bazı namazları kılamıyorum . ne yapmalıyım.
  2. küçük ve cok mu cok yaramaz bir kardeşim var o benim kafamı bir attırıor kızıorm ve aglıyor içimdeki şüphe ise bir insanın kalbını kırmak kabeyi yıkmaktan daha günahtır denilior.
  bu öle günah sayılırmı görseniz sizde haklı olduğumu anlarsınıZ.
  3. HEMen hemen her filmde biraz acık giyinen kadınlar oluyor Hatta yolda birçok insan öyle.
  Demek istediğim kadının bakılması ancak yüz ve elleridir.yüzümüzü çevirsekde görüoruz işte bu günahmıdır . YOKsa kaçınılmaz bir hal oluyor ? 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Okulda Namaz, kardeş kavgası ve film izlerken göz zinası hakkında bircok sorunum var


  Reklam  Cevap: 1 Okulda büyük ihtimal abdest alacak yerler vardır(lavabo)1.geç kalıyorsanız 1.tenefüste abdest alır 2.tenefüste ise namazınızı eda edersiniz.
  2.kardeşiniz sizin dediğiniz gibi henüz küçük yaşta çocuk işte yaramazlıkta yapar yine de durmaz akıl erdiremez.kalbini kıracağınıza terbiye metodu ile yaklaşın.eğer size küs ise kendisine bir gofret falan alın zaten hemen yanına gelir.
  3.gerçekten bu tür şeylerden kaçınmak çok zor kardeşim hele bu zamanda daha zor bakmamaya gayret edecez başka bir yolu yok..ilk bakışta mesul değilsin fakat ikinci bakışta mesulsundur.selametle...

+ Yorum Gönder