+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Namazlar ve Namaz Hakkında Soru ve Cevaplar Kategorisinden Yeni Namaz Kılmaya Başlayanların Hataları Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Yeni Namaz Kılmaya Başlayanların Hataları

  Reklam  Cevap: Yeni Namaz Kılmaya Başlayanların Hataları isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Yeni Namaz Kılmaya Başlayanların Hataları
  Selamun aleykum arkadaşlar
  size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.Belki ibret olur ben yaklaşık 4 senedir içinden çıkılmaz sıkıntılar yaşıyorum.Buyuk hatalar yaptım psikolojim bozuldu bana hiç değer vermeyen saygı duymayan fiziksel ve psikolojik sürekli şiddet uygulayan bir insanla evlendim.Ailem uzulmesin diye anlatamiyorum gerci bilselerde bir kadinin yeri kocasinin yanidir derler geri gondeririler.Ne yaparsam yapayım olmadı intaharin eşiğine geldim öylesine büyük tramvalar yaşadımki Rabbime isyan ettim ve bir gün değiştim sadece 1 gün sürdü ne oldu bilmiyorum.Hersey nasıl değişti onuda bilmiyorum yaptığım tek şey yanlız başıma otururken durdum ve düşündüm bir arkadaşıma yaşadıklarımı anlatmak aileme anlatmak çözüm değil ben kime gideyim kim bana yardımcı olur derdime derman olur dedim ve Rabbime sığındım.ogrendimki o kimsesizlerin kimsesi tövbe ettim 5 vakit namaza başladim
  esim hala ayni namaz kiliyorum diye bana seytansin diyor o namazları bir ise yaramaz diyor eskiden olsa cevap verirdim beni döverdi artık cevap vermiyorum benim yerime rabbimin melekleri ona cevap veriyor beni koruyorlar bilirim ki cevap versem o anda şeytan oraya gelir.Ic huzuru buldum internette ürün satışı yapıyorum işlerim acildi Allahım her gün rizkimi veriyor beni eşime muhtaç etmiyor. Rabbim tüm çaresizlerin yanında olsun aynı sıkıntıları yaşayan bayan arkadaşlarıma sesleniyorum Allaha sığınin o hep yanımızda bu bizim sınavımiz onlar yüzünden gozlerimizden akan yaş cennetin irmaginin suları yeterki doğru olun namuslu onurlu olun ve ibadetlerinizi yerine getirin.

 2. Misafir

  Yorum: Yeni Namaz Kılmaya Başlayanların Hataları


  Reklam


  Mrb bn 18 yaşındayım ve 6 aylık hamileyim namaza başladım ama sadece sübhaneke fatihayı ve ihlasla kılıyorm tabi bazen heycandn dualari unutuyorum günah olurmu ( kılmayı ćok istiyorum..

 3. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bu dualarla istediğin kadar namaz kılabilirsin. Allah kabul etsin. Yavaş yavaş ezberlerini çoğaltabilirsin.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

namazda heyecanlanmak

namaz kılmaya yeni başlayanlar

namaz hataları

namaza yeni başlayanlar

namaza yeni başlayanlar için duanamaza başlayanlara allahın