+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sabah namazını hep geç kılıyorum 12 ye dogru kalkamıyorum sabah namazını sadece farzımı kılınır Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sabah namazını hep geç kılıyorum 12 ye dogru kalkamıyorum sabah namazını sadece farzımı kılınır

  Sual: sabah namazını hep gec kılıyorum 12 ye dogru kalkamıyorum sabah namazını sadece farzımı kılınır.sabah namazı imsaktan once kılınabılırmı yoksa günes zamanından yani ıllakı ezandan sonramı kılınmalıdır ben daha yenı basladım icin soruyorum aslında insanlarımıza namaz kılanlara soruyorum hepsı farklı cevaplar verıyorlar bence kımse dogru durust namaz vakıtlerıde hata yapıyorlar bılmıyorlar lutfen sabah namazını ne zaman ve nasıl kılınacagı ne zaman kazaya kalırsa farzının kılınacagı veyahutta sabah namazının sunnetıyle farzını kılınacagı kazasında yanı her ıkısınınde kılınabılegı mı soruyu uzattım ınsallah anlatabılmısımdır.simdiden tesekkur edıyorum . ? 2. Abdullatif
  seyyah

  --->: sabah namazını hep gec kılıyorum 12 ye dogru kalkamıyorum sabah namazını sadece farzımı kılını


  Reklam  Cevap: Sabah namazınız kazaya kaldıysa (o günün sabah namazı) öğle vaktinden önce kaza edecekseniz, sünneti ile birlikye kılmalısınız.İmsanktan önce sabah namazını kılamassınız, imsakla namazınızı kılabilirsiniz.

  Şurdan faydalanabilirsiniz tıklayın==> http://www.mumsema.com/namaz-hakkkin...l-kilinir.html

 3. Yetim
  Hadimul Müslimin
  sağol abdullatif kadeş

+ Yorum Gönder