+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Hanımının Cinsel Organını öpmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Hanımının Cinsel Organını öpmek


 2. 2
  imam
  Üye

  --->: Hanımını Cınsel Organını öpmek


  Reklam  Cevap: Eşler arasında birbirlerinin cinsel organlarını öpmesi konusunda açık bir yasaklama yoktur. Bu durum eşlerin kendi karşılıklı rızalarına kalmıştır. Bu durumu ileri götürmenin caiz olmadığını söyleyen alimlerde olmuştur. Eşler bedeni ve manevi temizliğe ve saygıya riayet ederlerse bu onlar için elbette daha hayırlı olur.

 3. 3
  reyna89
  Es Rahmet Rüzgarı
  Işte Benim En çok Sinir Oldugum Nokta Bu üye Olmadan Soru Soralım Diyorlar Böyleleri Yüzünden Başkaları Mahrum Kalıyor Bence Kapatılmalı üyesiz Konu Açma

 4. 4
  DZALBAY
  Üye
  Gerçekten son bir kaç gündür sorulan sorulara bakar mısınız?Ne maksatla sorulduklarını iyice düşünmeliyiz artık...Masat öğrenmenin ötesine geçti galiba...

  İlgililere duyurulur...

 5. 5
  imamhatipli42
  Moderatör
  Hanımını Cınsel Organını öpmek
  Dini bir engel yok ama edeb sınırlarını aşan bir davranış. Kur'anı Kerim okunan ağızla yapılacak daha hayırlı işler var.

 6. 6
  S@HR@
  Üye
  Arkadaşlar fıkıhta ayıp yoktur.Böyle tepki gösterilirse insanlar sormaktan ,dolayısıyla öğrenmekten uzak kalırlar bizim amacımız bilmeyenleri doğruya yönlendirmek olsun.Sonra aklı kıt ağzı çok laf yapan insanlardan öğrendikleri hiçte dinle alakası olmayan fikirleri benimsiyorlar sizce böyle davrandığımızda sorumlu olmuyormuyuz?Ne maksatla sorulduğunu irdelemeyelim en doğru cevap neyse sağlam kaynaklardan vermeye çalışalım allah rızası için,o halde biz yükümlü olmayız aksitaktirde bizde mükellef oluruz.Biraz hoşgörü lütfen...allah hepinizden razı olsun...

  Bununla ilgili!...
  Öncelikle böyle bir davranış onurlu ve kişilikli olmaya aykırı bir davranıştır, tiksindiricidir. İkinci olarak, cinsel organlardan sürekli olarak bir takım maddeler çıkmaktadır ve bunlar pis olan akıntılardır. Böyle bir durumda kişi, Hz. Peygamber'in (sa): "Ağızlarınızı tertemiz yapın çünkü onlar Kuran yoludur' diye nitelendirdiği ağzına pis maddeler almış olacaktır. Üçüncü olarak, İslam'ın insan sağlığına ne kadar değer verdiğini herkes bilmektedir. Oysa bu yolla insan bir sürü mikrobu ağzına almış ve kendisini tehlikeye atmış olacaktır. (Prof.Dr.Faruk Beşer)
  Ağız da cinsel temas için değil, başka işler için var edilmiştir; oradan cinsel temas yaratılış amacına da, fıtrata da ters düşer, fıtratları bozulmamış olanlar bundan nefret ederler. (Prof.Dr.Hayrettin Karaman)

  Her iki cins içinde Önemli!...
  Oral seks, ağız tümörlerine yol açabiliyor. Son yapılan bir araştırmaya göre insan papilom (meme başı gibi çıkıntılar yapan selim tümörler) virüsü ağız kanserine yol açabiliyor. Bilim adamları uzun süredir papilom virüsünün ağız kanserine neden olduğundan kuşkulanıyordu. Ağız tümörü her yıl 10.000 kişiden birinde görülüyor. Ve bu vakaların pek çoğu sigara ve içkiye bağlı olarakta ortaya çıkıyor.


 7. 7
  Şema
  Moderatör
  Bunları öğrenmenin tek yolu sormak ve okumak elbette sorulması gerekir

 8. 8
  Misafir
  Eşler arasında cinsel organı görmek resmini veya videosunu çekip bakmak caiz midir?

 9. 9
  arifselim
  Yönetici
  Eşlerin birbirlerinin cinsel organını görmeleri caizdir günah değildir. Ama resmini veya videosunu çekmek asla doğru değildir. Özellikle günümüzde her konuştuğumuz şeylerin bile dinlendiği ve özel telefon ve bigisayarlarımıza bile girildiği böyle bir ortamda bir insan nasıl eşini böyle bir riske sokarak resimlerini çekebilir.

+ Yorum Gönder

Cınsel

eşinin cinsel organını öpmekcinsel organı öpmek gusül gerektirirmicinşelam öpmekislamda cinsiyeti opmekyalayarak öpmek