+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bakire olmadığımı saklarsam nişanlıma söylemezsem günahı var mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bakire olmadığımı saklarsam nişanlıma söylemezsem günahı var mı?

  Sual: Daha önce biriylr birliktr oldum.bu kişiyle bazı nedenlerden evlenemedik.Ancek şimdi başka biriyle çok mutlu bi ilşkim var ancak bu bekaret konusuna çok önem veriyor,bilirse haralde ilişkimiz biter.Ben daha önce bunu yaşadığıma çok pişmanım ve onu kaybetmek istemiyorum ,bunu ona açıklayamıyoryumda.Bi yanda vicdanım bi yanda aşkım ne yapacağımı şaşırdım,ben bunu açıklamak zorundamıyım,bu hatamın bedelini ömrümce ödeyecekmiyim,bana bi yol gösterin ? 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  --->: Bakire olmadığımı saklarsam nişanlıma söylemezsem günahı var mı?


  Reklam  Cevap: Kardeşim öncelikle işlediğin günahtan dolayı Rabbim affetsin diyorum. Elbette ki söylemek zorundasın hem onunla çok mutluyum diyorsun hem de onu kandırmaya çalışıyorsun. Doğruları söyle ki güvensizlik olmasın. Ömür boyu çeker misin bilmiyorum onu Rabbim bilir. Sen nasuh bir tövbe ile Rabbimin kapısını çalarsan mutlaka sana yardım eder. Doğruluk ve dürüstlükten asla şaşma kardeşim sonuçlarına senin aleyhine gbi görünse bile.

+ Yorum Gönder
bakire olmadığını nasıl saklarsın