Konusunu Oylayın.: Ailemle görüştüm eşim boşadı

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Ailemle görüştüm eşim boşadı
 1. 07.Kasım.2009, 00:39
  1
  Misafir

  Ailemle görüştüm eşim boşadı


  Ailemle görüştüm eşim boşadı Mumsema 2 senedir eşimle ayrıyız.dava açtım kabul etmedi dava düştü.bana ağıza alınmayacak sözler söyledi.kerhane karısı,hayat kadını kılıklı....gibi.ben dinine önem veren bir insanım.onuda öyle sanmıştım evlenirken.fakat ailemle beni paylaşamıyacağını seçim yapmam gerektiğini söyledi.bende ailemi seçtim.bir oğlum var.beni mesajla boşadı.en son karşılaşmamda barışmak istedi kabul etmedim çünkü bana o sözlerden çok söyledi.hala boşanma olmadı diye diretiyor.


 2. 07.Kasım.2009, 00:39
  1
  haticeahmett - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  haticeahmett
  Misafir  2 senedir eşimle ayrıyız.dava açtım kabul etmedi dava düştü.bana ağıza alınmayacak sözler söyledi.kerhane karısı,hayat kadını kılıklı....gibi.ben dinine önem veren bir insanım.onuda öyle sanmıştım evlenirken.fakat ailemle beni paylaşamıyacağını seçim yapmam gerektiğini söyledi.bende ailemi seçtim.bir oğlum var.beni mesajla boşadı.en son karşılaşmamda barışmak istedi kabul etmedim çünkü bana o sözlerden çok söyledi.hala boşanma olmadı diye diretiyor.


  Benzer Konular

  - Eşim imam nikahı 3 defa boş ol diyerek boşadı ama biz geri evlenmek istiyoruz

  - Kocam sinirliyken beni boşadı

  - Eşim ailemle görüşmüyor

  - Eşim sudan bahaneler öne sürerek ailemle görüşmek istemiyor ne yapmalıyım?

  - Eşim annem çocuğuma bakmadı diye ailemle görüşmüyor beni de görüştürmüyor,nasıl davranmalıyım?

 3. 10.Kasım.2013, 16:01
  2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ocak.2007
  Üye No: 6
  Mesaj Sayısı: 9,482
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 102

  Cevap: ailemle görüştüm eşim boşadı
  Telefonla boşanmak geçerli olurmu?

  Değerli kardeşimiz öncelikli olarak Allah eşinizi ıslah eylesin. bizim sizlere tavsiyemiz butür soruları sanal alemde değilde sizlere en yakın müftülüğe gidip derdinin bire bir olarak arz edininz müftülük sizlere gereken cevabı verecektir.. 4. 10.Kasım.2013, 16:01
  2
  Moderatör  Telefonla boşanmak geçerli olurmu?

  Değerli kardeşimiz öncelikli olarak Allah eşinizi ıslah eylesin. bizim sizlere tavsiyemiz butür soruları sanal alemde değilde sizlere en yakın müftülüğe gidip derdinin bire bir olarak arz edininz müftülük sizlere gereken cevabı verecektir..


+ Yorum Gönder