+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Cinsel uzva el değmeden mastürbasyon yapılması caiz midir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Cinsel uzva el değmeden mastürbasyon yapılması caiz midir

  Sual: Merhabalar, erkek bir çocuğum 12.5 yaşındayım 13'e girmeme az kaldı ve ergenlik çağındayım. Mastürbasyon yapmıyorum fakat aşırı şehvetleniyorum sürekli düşündüğüm oluyor çok zorlanıyorum gün içinde en az 4-5 kere cinsel şeyler düşünüyorum fakat mastürbasyon yapmamaya çalışıyorum günah olduğu için. Ama artık dayanamıyorum çok fazla yapmak istiyorum. Hiç mastürbasyon yapmadım. Zaten ergenliğe de rüyalanarak girdim fakat artık rüyalanmıyorum kilodumda azıcık bir sıvı oluyor boşalma hissi gelmiyor rüya da görmüyorum.

  Benim bu durumda en azından uzva dokunmadan hayal ederek meniyi atmam caiz olur mu? Çünkü artık dayanamıyorum günde 4-5 defa şehvet oluyor hep ? 2. 2
  Misafir

  Yorum: Cinsel uzva el değmeden mastürbasyon yapılması caiz midir


  Reklam  Cevap: Kardesim masturbasyon yapma...Allahtan utan.Allah istemiyor.Soyle yap sehvet geldiginde soyle dusun yaptiktan sonra.pisman olacagima hic yapmayayim de.Vede kendine izguvenin gelir Allah rizasi icin.birakabiliyorum bu illeti de Ne guzel de.İlerde evlebdigib zaman erken bosalmaya sebeb oluyor mus.Hayatini yikar bu illet bosanmaya gider .

+ Yorum Gönder